Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Tarptautinis projektas „MOISSON“

Š. m. balandžio 10-11 d. mūsų progimnazijoje lankėsi 6 žmonių delegacija iš pietų Prancūzijos. Tai gražaus ir ilgamečio bendradarbiavimo su prancūzų ambasada tęsinys. „Smeltės“ progimnazija tapo ERASMUS + projekto „Moisson“ priimančiąja organizacija. Mums teko garbė Prancūzijos švietimo sistemos atstovams pristatyti šalies ir uostamiesčio ugdymo kultūra. Projekto tikslas - susipažinti su Lietuvos mokymo sistema, kaip dirbama su gabiaisiais mokiniais ir specialiųjų poreikių mokiniais, sužinoti kaip ugdomas europietiškas pilietis.
Svečiai lankėsi pamokose: integruotoje istorijos ir etikos pamokoje, užsienio kalbos ugdymo pamokoje, pamokose vedamose išmaniojoje klasėje. Kasdien svečiai bendravo su mokyklos mokiniais, diskutavo su mokytojais bei administracijos atstovais. Vizito aptarimo metu svečiai pasidžiaugė mokytojų vedamomis pamokomis, jų kokybe, struktūra bei įdomiomis užduotimis.
Pietų Prancūzijos atstovai dalyvavo ir mokyklos Frankofonijos renginyje „ Nutieskime draugystės tiltus“, kuriame svečiavosi mokyklos socialinis partneriai „Aukuro“ gimnazijos EMILE projekto dalyviai kartu su prancūzų kalbos mylėtoja ir šio projekto dalyve, istorijos mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui G. Jarmalavičiene.
Dėkojame visoms mokytojoms, kurios pasikvietė svečius į savo vedamą pamoką, ruošė mokinius Frankofonijos dienai, dalyvavo aptarimuose, padėjo spręsti organizacinius klausimus.

Organizacinė grupė

 
 

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)