Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Projekto „Kiekvienoj širdelėj – Lietuva“ baigiamasis renginys

Gegužės 8 d. į atviras mokyklos erdves pilnomis džiugesio širdelėmis pasipuošę rinkosi mažieji mokyklos bendruomenės nariai – pradinukai. Rinkosi jie prisiminti, dar kartą pajusti bendrystės, pilietiškumo jausmus ir apibendrinti ilgalaikį projektą „Kiekvienoj širdelėj – Lietuva“.
Pradinių klasių bendruomenė šį projektą vykdė visus mokslo metus. Projektas buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo100-čiui pažymėti.
Susirinkę į baigiamąjį renginį, kiekvienos klasės mokiniai atsinešė projekto kelialapius. Visi kartu juos aptarė, prisiminė visas projekto veiklas. O jų buvo tikrai daug ir įvairių! Mokykloje organizuoti renginiai – kūrybiniai, meniniai, sportiniai, įvairios akcijos, dalyvavimas Klaipėdos miesto renginiuose, skirtuose Lietuvai, šeimų organizuotos darbelių parodos, įvairūs naudingi edukaciniai užsiėmimai ir projektai mokiniams. Labai smagu, kad projekte aktyviai ir noriai dalyvavo visi pradinukai, mokytojai ir mokinių tėveliai.
Apibendrinant projektą, vaikai vieningai nusprendė, kad visa projekto veikla buvo įdomi, naudinga, prasminga ir reikalinga. O mums, mokytojoms, buvo gera matyti, stebėti, kaip mokiniai įvairiapusiškai ugdosi, tobulėja, kaip stiprėja jų pilietiškumas.
Baigiant šį renginį, visi nuoširdžiai ir sutartinai linkėjo Lietuvai klestėti, stiprėti ir gyvuoti dar tūkstančius metų. Juk kiekvieno lietuvio širdelėje – tėvynė LIETUVA.

Pradinių klasių mokytojų grupės pirmininkė Rita Širokich
 
 

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)