Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Ievos Simonaitytės meninio skaitymo konkursas

Kovo 20 dieną mūsų progimnazijos penktokai Magdė Mockevičiūtė, Lukas Alekna, Dovydas |Pilius ir septintokai Marta Zacharova, Auksė Tamašauskaitė, Dominykas Šiaulys bei Martynas Macevičius dalyvavo Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vykusiame meninio skaitymo konkurse.
Į šį renginį rinkosi 1-12 klasių moksleiviai ne tik iš Klaipėdos, bet ir Palangos, Ketvergių, Platelių, Mažeikių. Dalyvavo 38 skaitovai iš 17 mokyklų. Jie skaitė ištraukas iš Ievos Simonaitytės ir kitų Klaipėdos krašto rašytojų kūrinių. Skaitovus vertino aktorių, rašytojų ir kultūros veikėjų komisija, buvo siekiama ugdyti ne tik domėjimąsi Klaipėdos krašto literatūra, bet ir atskleisti kiekvieno dalyvio individualybę.
Džiaugiamės šauniais mūsų progimnazijos skaitovais, kurie meninio žodžio galia rungėsi šiame konkurse. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis, o nugalėtojai kovo 28 dieną dalyvaus antrajame konkurso ture, į kurį pateko mūsų progimnazijos 7a klasės mokinė Marta Zacharova. Sveikiname!

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bertašienė
 
 

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)