Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Padėkos paštas

Gegužės mėnesį mokykloje veikė tradicinis „Padėkos paštas“. Mokslo metų pabaigoje mokiniai turėjo galimybę padėkoti visiems, kurie juos mokė, suprato, kartais paguodė, nuramino, gerą žodį pasakė arba atsiprašyti tų, kuriuos įžeidė, įskaudino. Padėkos laiškeliai buvo išdalinti mokytojams, mokinių draugams. Taigi, brangūs mokiniai, išmintis byloja, kad „Ne tas laimingas, kuris turtingas, ne tas laimingas, kuris gražus. Tik tas laimingas, kuris suranda, tikrus gyvenimo draugus“.

2018-06-06 Skaityti plačiau

Bendruomenės renginys „Būkime kartu“

„Smeltės“ progimnazijos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ (mokytoja R.Milašienė) ir Vokalinis ansamblis (mokytoja R.Grybaitė) 2018-06-05 dalyvavo bendruomenės renginyje „Būkime kartu“.

2018-06-06 Skaityti plačiau

Protų mūšis ,,Ar viską žinai apie žalingus įpročius?‘‘

Gegužės 21, 25 dienomis mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Sandra į mokyklą pakvietė svečius iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro. Biuro specialistės Dileta, Barbora ir sveikatos biuro savanoris Ignas 7a , 8a, 8b ir 8c klasių mokiniams pravedė protų mūšį ,,Ar viską žinai apie žalingus įpročius?‘‘ Protų mūšį sudarė 3 etapai po 9 klausimus. Mokiniai aktyviai ir noriai įsitraukė į žaidimą ir gilino žinias žalingų įpročių prevencijos tema. Po įdomaus ir smagaus žaidimo visos protų mūšyje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos sveikatos biuro padėkomis, o laimėjusios komandos ir šauniais bei naudingais prizais.

2018-05-30 Skaityti plačiau

„Susipažinkime iš naujo ...“

Gegužės mėn., mokyklos kraštotyros būrelio nariai pristatė mokyklos bendruomenei projekto „Susipažinkime iš naujo ...“ tęsinį.
Projekto tikslas: geriau pažinti mūsų mokykloje dirbančius mokytojus ne tik, kaip puikius savo dalyko žinovus, bet ir kaip įvairiapuses asmenybes.
Padėkos žodis mokytojams
Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais.

2018-05-30 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos miesto Šeimos centrą

2018-05-24 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos miesto Šeimos centre. Įstaigos direktoriaus pavaduotoja Vaineta Juškienė supažindino moksleivius su centro veikla - kursais sužadėtiniams, sutuoktinių tarpusavio santykių stiprinimo užsiėmimais, taip pat papasakojo apie čia vykstančius mokymus tėvams, auginantiems paauglius vaikus. Užsiėmimo metu moksleiviai gavo ir naudingų patarimų, kaip mandagiai bendrauti su šeimos nariais, draugais, mokytojais, kaip tinkamais žodžiais išreikšti savo mintis ir kartu gerbti kitą žmogų.

2018-05-28 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Mūsų mokyklos folklorinio ansamblio „Smeltužė" nariai Gustė Rusteikaitė ir Edvinas Jankauskas 2018-05-17 dalyvavo V-jame liaudiškos dainos festivalyje „Vyturio giesmė". Gustė laimėjo „Subtiliausio" atlikimo nominaciją, Edvinas „Švelniauso" atlikimo" nominaciją. Sveikiname ir džiaugiamės.

2018-05-20 Skaityti plačiau

„Smeltužė

Mūsų mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė" 2018-05-18 dalyvavo vaikų ir jaunimo folklorinių ansamblių festivalyje „Šišon didžiam kiematy..." Juknaičiuose. Festivalyje koncertavo kolektyvai iš Mažeikių, Šilutės, Gargždų, Klaipėdos ir Juknaičių. Smagiai pakoncertavę ir pasišokę vakaronėje, vaikai aplankė Šilutėje esantį Hugo Šojaus dvarą.

2018-05-20 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos fakultetą

2018-05-18d. 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos fakultete esančiame Gamtos muziejuje. Universiteto darbuotojas , ornitologas Modestas Bružas moksleiviams pravedė įdomų edukacinį užsiėmimą apie Lietuvos paukščių įvairovę, jų elgsenos ir gyvensenos ypatumus.

2018-05-19 Skaityti plačiau

Antrų klasių Šeimų sporto šventė

Gegužės 15 dieną mokyklos sporto salėje vyko antrų klasių bendruomenių šeimų sporto šventė. Į ją susirinko aktyviausios ir sportiškiausios antrokų šeimos. Buvo gera žiūrėti, kaip atsakingai, azartiškai sportines užduotis atlikinėjo antrokėliai, jų tėveliai, mamytės, broliukai, sesutės, dėdės ir tetos. Dalyviai entuziastingai ragino, skatino vieni kitus. Šventėje svarbiausia buvo ne dalyvių fizinės galios, ištvermė, bet puiki nuotaika, teigiamos emocijos, šypsenos, draugystė, dėmesys vieni kitiems, buvimas visiems drauge. Už tai dėkojame kūno kultūros mokytojai Reginai Baraišienei. Labai AČIŪ jai už nuotaikingas estafetes, entuziazmą bei energiją.

2018-05-18 Skaityti plačiau

Pilietinė akcija „Šimtmečio sodas“,

Gegužės 11 d. mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo Klaipėdos miesto pilietinėje akcijoje „Šimtmečio sodas“, kuri skirta Lietuvos valstybės nepriklausomybės 100 – čiui pažymėti.
Akcijoje dalyvavo apie 20 miesto mokyklų. Puikus oras ir skaisti saulė sukvietė visus akcijos dalyvius į Klaipėdos Universiteto Botanikos sodą. Nuotaikinga ir smagia lietuvių liaudies muzika visus pasveikino liaudies kapela, kuri kvietė visus susiburti bendram gražiam ir naudingam tikslui – pasodinti 100 vaismedžių sodą.

2018-05-17 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)