Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Projektas „Piešiame koordinačių plokštumoje: nuo taškelio prie taškelio“

Birželio 8d. pristatytas 6 klasių mokinių integruotas matematikos ir informacinių technologijų projektas „Piešiame koordinačių plokštumoje: nuo taškelio prie taškelio“. Projekto tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, gilinti darbo su programa „GeoGebra“ žinias, mokėti nubrėžti figūrą atidedant koordinačių plokštumoje taškus, nurodant jų koordinates. Džiaugiamė ir didžiuojamės gražiais mokinių kūrybiniais darbais. Projektą organizavo matematikos ir informacinių technologijų mokytojos R.Skolovė, L.Sadauskienė ir L.Stonkienė.

2018-06-12 Skaityti plačiau

Būsimų priešmokyklinės grupės vaikučių tėveliams

Būsimų priešmokyklinės grupės vaikučių tėvelių susirinkimas vyks birželio 14 d. 18 val. 311 kab.

2018-06-11 Skaityti plačiau

Būsimų pirmokų tėveliams

Mieli būsimų pirmokų tėveliai,
kviečiame jus į bendrą tėvų susirinkimą birželio 13 d. 18 val. aktų salėje.
Kviečiame visus norinčius nuo 1 kl. papildomai lavinti muzikinius gebėjimus į muzikinių gebėjimų patikrinimą, kuris vyks birželio 14 d. 10 val ir 18 val 222 kab.

2018-06-11 Skaityti plačiau

Trečių klasių bendruomenių ŠEIMŲ SPORTO šventė

Gegužės 30 dieną 18.30 val. mokyklos sporto salėje vyko trečių klasių bendruomenių ŠEIMŲ SPORTO šventė. Į ją susirinko aktyviausios bei sportiškiausios trečiokų šeimos. Smagu ir gera buvo stebėti, kaip atsakingai, azartiškai estafečių užduotis atlikinėjo mūsų mokinukai, jų tėveliai, mamytės, broliai ir sesutės. Žinoma, šventėje svarbiausia buvo ne dalyvių fizinės galios, o puiki nuotaika, teigiamos emocijos, šypsenos, draugystė ir buvimas visiems drauge.

2018-06-08 Skaityti plačiau

„Kelionė Panemune“

3c klasės mokiniai jau balandžio mėn. ėmė ruoštis „Kelionei Panemune“. Susiskirstę grupėmis naršė internete, vartė enciklopedijas, piešė, karpė klijavo ir ruošė pristatymus apie skirtą vietovę. Projekto pristatymo metu mokiniai vieni kitiems pateikė istorinių faktų bei įdomių pasakojimų. Gegužės 16 dieną vykome į kelionę. Susipažinę su Kauno pilies istorija, nusiplovėme rankas Nemuno ir Neries santakoje. Kaitinant saulei įveikėme Seredžiaus bei Veliuonos piliakalnius, o Veliuonos bažnyčios varpinės bokšte pasigrožėjome vaizdingomis Nemuno pakrantėmis. Skaičiavome laiptelius kildami į Raudonės bei Panemunės pilių bokštus. Grįžome pavargę, bet laimingi.

2018-06-07 Skaityti plačiau

Padėkos paštas

Gegužės mėnesį mokykloje veikė tradicinis „Padėkos paštas“. Mokslo metų pabaigoje mokiniai turėjo galimybę padėkoti visiems, kurie juos mokė, suprato, kartais paguodė, nuramino, gerą žodį pasakė arba atsiprašyti tų, kuriuos įžeidė, įskaudino. Padėkos laiškeliai buvo išdalinti mokytojams, mokinių draugams. Taigi, brangūs mokiniai, išmintis byloja, kad „Ne tas laimingas, kuris turtingas, ne tas laimingas, kuris gražus. Tik tas laimingas, kuris suranda, tikrus gyvenimo draugus“.

2018-06-06 Skaityti plačiau

Bendruomenės renginys „Būkime kartu“

„Smeltės“ progimnazijos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ (mokytoja R.Milašienė) ir Vokalinis ansamblis (mokytoja R.Grybaitė) 2018-06-05 dalyvavo bendruomenės renginyje „Būkime kartu“.

2018-06-06 Skaityti plačiau

Protų mūšis ,,Ar viską žinai apie žalingus įpročius?‘‘

Gegužės 21, 25 dienomis mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Sandra į mokyklą pakvietė svečius iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro. Biuro specialistės Dileta, Barbora ir sveikatos biuro savanoris Ignas 7a , 8a, 8b ir 8c klasių mokiniams pravedė protų mūšį ,,Ar viską žinai apie žalingus įpročius?‘‘ Protų mūšį sudarė 3 etapai po 9 klausimus. Mokiniai aktyviai ir noriai įsitraukė į žaidimą ir gilino žinias žalingų įpročių prevencijos tema. Po įdomaus ir smagaus žaidimo visos protų mūšyje dalyvavusios komandos buvo apdovanotos sveikatos biuro padėkomis, o laimėjusios komandos ir šauniais bei naudingais prizais.

2018-05-30 Skaityti plačiau

„Susipažinkime iš naujo ...“

Gegužės mėn., mokyklos kraštotyros būrelio nariai pristatė mokyklos bendruomenei projekto „Susipažinkime iš naujo ...“ tęsinį.
Projekto tikslas: geriau pažinti mūsų mokykloje dirbančius mokytojus ne tik, kaip puikius savo dalyko žinovus, bet ir kaip įvairiapuses asmenybes.
Padėkos žodis mokytojams
Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su mokiniais.

2018-05-30 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos miesto Šeimos centrą

2018-05-24 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos miesto Šeimos centre. Įstaigos direktoriaus pavaduotoja Vaineta Juškienė supažindino moksleivius su centro veikla - kursais sužadėtiniams, sutuoktinių tarpusavio santykių stiprinimo užsiėmimais, taip pat papasakojo apie čia vykstančius mokymus tėvams, auginantiems paauglius vaikus. Užsiėmimo metu moksleiviai gavo ir naudingų patarimų, kaip mandagiai bendrauti su šeimos nariais, draugais, mokytojais, kaip tinkamais žodžiais išreikšti savo mintis ir kartu gerbti kitą žmogų.

2018-05-28 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)