Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Sveikiname ir džiaugiamės

Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje 2018 m. gegužės 8 d. vyko Klaipėdos miesto progimnazijų ir pagrindinių mokyklų 3 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Check your English“, kuriame II vietos nugalėtojais tapo anglų kalbos mokytojos Ilonos Piekienės ruošti trečių klasių mokiniai – Karolina Klastaitytė (3a) ir Danielius Želkauskas (3c). Sveikiname!

2018-05-11 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetą

2018-05-09 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultete. Edukacinio užsiėmimo metu reabilitacijos katedros dėstytoja Dovilė Valatkienė ir jos paruošti studentai papasakojo apie kineziterapiją - ligonių gydymo ir reabilitacijos metodą, atliekant fizinius pratimus. Mokiniams buvo suteikta puiki galimybė ne tik susipažinti su šios srities studijų ypatumais, bet ir išgirsti specialistų patarimų kaip taisyklingai atlikti įvairius fizinius pratimus ir koreguoti savo laikyseną įvairaus pobūdžio veiklos metu.

2018-05-11 Skaityti plačiau

Sveikiname ir džiaugiamės

Gegužės 4d. Vitės progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Mūsų progimnazijos 3c klasės mokinys Armandas Januškevičius (mokytoja Indrė Masaitienė) pripažintas geriausiu ir laimėjo I-mąją vietą.
Sveikiname!

2018-05-11 Skaityti plačiau

3c klasės edukacinė išvyka į Klaipėdos 3-čiąją vandenvietę

Kaip gaunamas geriamasis vanduo Klaipėdoje? Kokį vandenį rinktis – perkamą parduotuvėje ar bėgantį iš čiaupo? Kur keliauja buityje panaudotas vanduo? Atsakymus į šiuos ir dar keliolika klausimų 3c klasės mokiniai išgirdo edukacinėje išvykoje į Klaipėdos 3-čiąją vandenvietę ir į Dumpių nuotekų valyklą.
Užtikriname, kad vandenį iš čiaupo galime drąsiai gerti, o į marias grįžta jau švariai išvalytas nuotekų vanduo.

2018-05-11 Skaityti plačiau

Paskaita „Kova su diskriminacija“

Gegužės 7 d. mokyklos skaitykloje lankėsi Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos mokiniai Rūta ir Viktoras (MEPA jaunieji ambasadoriai), kurie 8c klasės mokiniams ir jų klasės vadovei Ingai Norvaišienei pravedė klasės valandėlę tema „Kova su diskriminacija“. Trumpoje paskaitoje mokiniai sužinojo kas tai yra diskriminacija, kokios jos rūšys, kaip su ja kovoti ir t.t. Vėliau vyko viktorina, aštuntokai dirbo grupėse ir atsakinėjo į įvairius klausimus. Pabaigoje buvo išrinkti nugalėtojai, visi gavo rėmėjų prizus.
Dėkoju visiems dalyvavusiems.

2018-05-09 Skaityti plačiau

Nacionalinės agentūros įvertinimas kokybės ženklu

Anglų kalbos mokytojos Ilonos Piekienės vykdytas tarptautinis eTwinning projektas „Happy Easter“ sulaukė Lietuvos Nacionalinės agentūros įvertinimo – Kokybės ženklo. kurį įgyvendinant pasiekta išskirtinių rezultatų, vertinant pagal pagrindinius kokybės kriterijus: pedagogines naujoves, bendradarbiavimą ir kūrybingą IKT naudojimą.

2018-05-09 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname respublikinio konkurso Kalbų Kengūra - 2018  nugalėtojus.

2018-05-04 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname respublikinio vertimo konkurso Tavo Žvilgsnis-2018 nugalėtojus.

Vertimų konkurso Tavo Žvilgsnis 2018 nugalėtojai

IEVA JEFIŠOVA               5b kl.     vertimas iš anglų kalbos
ANDREJ BULBENKOV  8c kl.     vertimas iš prancūzų kalbos
DEIMANTĖ ŠIAULYTĖ  8c kl.     vertimas iš rusų kalbos

2018-05-04 Skaityti plačiau

1 -8 klasių mokinių, mokytojų ir visos bendruomenės dėmesiui

Mokinių taryba ir vėl skelbia akciją: „Spalvoti gegužės penktadieniai“:
gegužės 4 d. (penktadienis)- skiriama mėlynai spalvai,
gegužės 11 d. (penktadienis)- šviesiai žaliai,
gegužės 18 d. (penktadienis)- tegu dominuoja marga spalva,
gegužės 25 d. (penktadienis)- pagarbą atiduodame baltai spalvai.
Visi laukiame vasaros, tegu spalvos sušildo mus.

2018-05-03 Skaityti plačiau

8b klasės išvyka į Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetą

2018-04-30 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto žurnalistų rengimo medijų laboratorijoje. Laboratorijos vedėjas Vidas Valinčius supažindino moksleivius su žurnalisto profesijos ypatumais. Vaikams buvo suteikta unikali galimybė pabūti televizijos arba radijo „diktoriais“, skaityti pasirinktą tekstą bei vėliau išklausyti specialisto pastebėjimus apie jų balso intonaciją, garsų artikuliaciją, teksto skaityme būtinus loginius kirčius.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)