Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

„Žvaigždėtosios Kalėdos“

Gruodžio 13-tosios vakarą progimnazijos aktų salėje mirgėjo žvaigždės, nes visa bendruomenė pasitiko „Žvaigždėtasias Kalėdas“. Kalėdų senelis kartu su Žvaigždžių fėja keliavo Metų keliu ir iš mėnesių rinko po žvaigždę su magiškuoju žodžiu. Kiekvieną žodį lydėjo progimnazijos meno kolektyvų pasirodymai. Taip į 2018-tųjų metų „Smeltės“ progimnazijos astrologinės sėkmės žvaigždyną sugulė žvaigždės su žodžiais DARBŠTUMAS, DRAUGYSTĖ, AKTYVUMAS, GERUMAS, SĖKMĖ, SVAJONĖS, NUOTYKIAI, BENDRUMAS, TVIRTYBĖ, LINKSMYBĖS, NAUJOVĖS, ŠVENTĖS. Progimnazijos direktorius Edmundas Kvederis pažadėjo kartu su mokytojais keliauti žvaigždžių taku, mokinių tėveliai garantuos saugumą, o vaikams reikės tik siekti sėkmės.

2017-12-28 Skaityti plačiau

Akcija „1 dūris vietoj 140“

Visa „Smeltės“ bendruomenė pasidalino savo gerumu su cukriniu diabetu sergančiais vaikais ir sudalyvavo akcijoje, kurios šūkis „Gera būti geru“. Mokiniai ir tėveliai aukojo pinigėlius. Mokykloje tris savaites rinkome tarą. Ją pridavę gavome net 20 eurų. Pinigėlius aukojo ir šeimos atėjusios į Kalėdinį koncertą. Visi kartu surinkome ir paaukojome 256,59 eurus. Kartu su mumis akcijoje dalyvavo dar 15 organizacijų. Visi kartu diabetu sergančių vaikų organizacijai „Smalsučiai“ surinkome 4175,13 eurų. Ačiū jums už jūsų gerumą.

2017-12-22 Skaityti plačiau

Paroda „Eglutės kitaip“

Priešmokyklinės grupės vaikai kartu su tėveliais sukūrė ir pristatė mokyklos bendruomenei netradicines eglutes. Žaliaskarės puošia mokyklos pirmą aukštą.

2017-12-21 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Gruodžio 19d. „Smeltės“ progimnazijos vaikai dalyvavo „Vėtrungės“ gimnazijos organizuotame rusų kalbos epistolinio rašinio konkurse „Laiškas Seneliui Šalčiui“ ir laimėjo III vietą. Sveikiname Danilą Pilskij 7c kl. (mokytoja Valentina Mikulina) ir Kamilę Žukauskaitę 7a kl. (mokytoja Irina Zadorožnaja).
Šaunuoliai!

2017-12-20 Skaityti plačiau

6b klasės bendruomenės išvyka

Artėjant gražiausiai metų šventei, 6b klasės bendruomenė (50 žmonių), gruodžio 16d. žiūrėjo delfinariume vykusį Kalėdinį spektaklį „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Nors oras nelepino, bet visi patyrė daug teigiamų emocijų. Buvo sužavėti artistų ir delfinų meistriškais pasirodymais. Taip pat buvo maloniai nustebinti Kalėdų senelio apsilankymu, jo įvairiais, linksmais pokštais. Po spektaklio dalis bendruomenės aplankė atnaujintą Jūrų muziejų. Tikimės, kad patirti įspūdžiai išliks ilgam.

2017-12-20 Skaityti plačiau

Geru būti apsimoka

100 šauniausių „Smeltės“ progimnazijos mokinių apdovanoti edukacine išvyka į kiną. Visi drauge žiūrėjo irJustify Center aptarė filmą „Mažasis princas“.
Visus šauniausiuosius vienija šūkis „Geru būti - apsimoka“.
Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

2017-12-15 Skaityti plačiau

Sveikiname IT viktorinos dalyvius!

Gruodžio 13d. „Versmės“ progimnazijoje vyko Klaipėdos m. tarpmokyklinė 6-7 klasių informacinių technologijų viktorina „Išmaniosios Kalėdos“. Viktorinoje dalyvavo aštuonių mokyklų komandos. Mūsų 7-ų klasių komanda „GOOGLAI“ iškovojo II vietą. Sveikiname ir dėkojame komandos nariams: Ievai Kadagytei 7a kl., Gintei Masaitytei 7a kl., Lilijai Pociutei 7a kl., Almantui Naujokaičiui 7b kl. ir Edgarui Pilybui 7b kl. už progimnazijos garsinimą mieste. Jūs šaunuoliai!

2017-12-14 Skaityti plačiau

1b klasės bendruomenės renginys „Gaminame žaisliukus ir puošiame eglutę kartu“

1b klasės mokiniai su savo šeimos nariais gruodžio 6 dienos vakarą susirinko klasėje puošti eglutės. Kartu susibūrė 16 šeimų ir gamino žaisliukus iš įvairiausių atsineštų medžiagų. Žaisliukai iš siūlų, medžiagos, karoliukų, popieriaus, gamtinės medžiagos ir kt. papuošė mūsų žaliaskarę eglutę. Smagu, kai vienoje vietoje tiek daug kūrybingų tėvelių ir jų atžalų.

2017-12-14 Skaityti plačiau

Žiemos fantazija

Baltos, trapios, lengvos snaigės, eglutės, sniego gniūžtės, skambantys varpeliai ir kitos dekoracijos languose atsiranda prieš Kalėdų šventes net tada, kai lauke ir nesninga. Ir tai ne tik noras prigauti mus apleidusią žiemą, bet suteikti jaukumo aplinkai, alsuojančiai kasmetinio stebuklo laukimu...
1 – 4 klasių mokinių dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinių pasaulis“ parodoje skleidžiasi žiemos fantazijos...
Kviečiame visus aplankyti parodą ir pasidžiaugti žiemos fantazija!

2017-12-13 Skaityti plačiau

Edukacinė ekskursija į Klaipėdos dramos teatrą

Gruodžio 8 dieną 7b klasės bendruomenė – mokiniai, jų sesutės, broliukai ir tėveliai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Klaipėdos dramos teatre, kurio pirmasis pavadinimas buvo „Komedijų namas“. Tai seniausias Lietuvoje teatro pastatas. Kai kurie autoriai teigia, kad teatras „Komedijų namuose“ veikė jau nuo 1777 metų. 1854m. jį sunaikino didysis Klaipėdos miesto gaisras. Teatro griuvėsius nusipirko pirklys Masonas ir ant senų pamatų 1857 metais pastatė naują pastatą, kurio 3 fasadai tebestovi ir dabar.

2017-12-13 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)