Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

4a klasės talentai

Gruodžio 22 d. 4a klasės bendruomenėje vyko kalėdinis talentų pasirodymas.
Prisistatė 10 talenčiukų. Tai jaunieji magai Rokas K. ir Lukas A., smuikininkės Egida ir Augustė, futbolistai Kristupas, Dovydas ir Domantas, karatistė Vykintė, rankininkė Dinara bei jaunoji rašytoja Kamilė. Tarp talentų pasirodymų kiti mokiniai deklamavo eilėraščius. Vertinimo komisijos nariai (tėveliai) slaptu balsavimu rinko 4a klasės talentą. Kol balsavimo komisija skaičiavo balsus, vedančioji – tėvų komiteto pirmininkė Jurgita Vaičiuvienė - organizavo vaikams ir tėveliams viktoriną, į kurios klausimus reikėjo atsakyti judesiais.

2018-01-09 Skaityti plačiau

Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos

Gražų, šiltą ir ramų renginį gruodžio 20 dieną šventė 3a klasės bendruomenė. Suplanavome jį tėvelių susirinkimo metu. Iniciatyvinę grupę sudarė Džiugo, Alinos ir Eimanto mamytės, seniūnė Monika, jos pavaduotoja Vija ir mokytoja Gražina.
Renginys prasidėjo Aktų salėje Kalėdų senelio sutikimu. Susirinko 20 tėvelių, vedinų mažaisiais broliukais ir sesutėmis ir visi 23 klasės mokiniai. Vaikai atėjo apsirengę savo mėgstamiausiais personažais. Kartu su tėveliais jie žaidė pokemonų siūlomus žaidimus. Paskui Kalėdų seneliui ir susirinkusiems tėveliams deklamavo eiliuotą pasaką „Sniego karalienė“. Už gražų deklamavimą Kalėdų senelis leido kiekvienam vaikui pasėdėti ant kelių ir įteikė dovanėles.

2018-01-03 Skaityti plačiau

4c klasės bendruomenės Kalėdinė šventė „Kalėdų laukiame kartu“

Gruodžio 19d. vakarą 4c klasės mokiniai ir jų tėveliai susirinko į klasės bendruomenės Kalėdinę šventę „Kalėdų laukiame kartu“.
Šventei ruošėmės iš anksto: gaminome kalėdinius darbelius ir įvairias dekoracijas, puošėme klasę. Mokinio Edmundo šeima padovanojo klasei nuostabų pačių sukurtą Advento vainiką. Visą Advento laikotarpį vaikai darė staigmenas savo klasės draugams – į pačių pagamintą Kalėdinį batuką slapčia įdėdavo saldainių, atvirukų su palinkėjimais. Mokėsi eilėraščių, dainelių, šokių, palinkėjimų savo artimiesiems. Vaikai iš anksto paruošė tėveliams kvietimus į šventę. Tėveliai klasėje ruošė šventinį stalą ir staigmeną vaikams.

2018-01-03 Skaityti plačiau

1a klasės bendruomenės renginys „Dovanos Kalėdų seneliui“

Visi kiekvienais metais laukiame dovanų iš Kalėdų senelio. O mūsų klasės bendruomenė gruodžio 19 d. nutarė ruošti dovanas pačiam Kalėdų seneliui. Kad seneliui nebūtų šalta, puošėme Jam šiltas kojines, šalikus, pirštines. Kai kurie vaikai kartu su tėveliais piešė seneliui piešinius, net kūrė pasaką, darė krepšelį. Kelios mamos ir tėtis karpė snaiges, kad Kalėdų senelis galėtų pasipuošti savo kambarius. Nebuvo pamiršti ir Kalėdų senelio pagalbininkai – nykštukai. Jiems taip pat buvo puošiamos šiltos pirštinaitės ir kojinės. Visiems buvo smagu dirbti, šnekučiuotis, artimiau susipažinti. Juk bendras darbas visus vienija.

2018-01-02 Skaityti plačiau

„Žvaigždėtosios Kalėdos“

Gruodžio 13-tosios vakarą progimnazijos aktų salėje mirgėjo žvaigždės, nes visa bendruomenė pasitiko „Žvaigždėtasias Kalėdas“. Kalėdų senelis kartu su Žvaigždžių fėja keliavo Metų keliu ir iš mėnesių rinko po žvaigždę su magiškuoju žodžiu. Kiekvieną žodį lydėjo progimnazijos meno kolektyvų pasirodymai. Taip į 2018-tųjų metų „Smeltės“ progimnazijos astrologinės sėkmės žvaigždyną sugulė žvaigždės su žodžiais DARBŠTUMAS, DRAUGYSTĖ, AKTYVUMAS, GERUMAS, SĖKMĖ, SVAJONĖS, NUOTYKIAI, BENDRUMAS, TVIRTYBĖ, LINKSMYBĖS, NAUJOVĖS, ŠVENTĖS. Progimnazijos direktorius Edmundas Kvederis pažadėjo kartu su mokytojais keliauti žvaigždžių taku, mokinių tėveliai garantuos saugumą, o vaikams reikės tik siekti sėkmės.

2017-12-28 Skaityti plačiau

Akcija „1 dūris vietoj 140“

Visa „Smeltės“ bendruomenė pasidalino savo gerumu su cukriniu diabetu sergančiais vaikais ir sudalyvavo akcijoje, kurios šūkis „Gera būti geru“. Mokiniai ir tėveliai aukojo pinigėlius. Mokykloje tris savaites rinkome tarą. Ją pridavę gavome net 20 eurų. Pinigėlius aukojo ir šeimos atėjusios į Kalėdinį koncertą. Visi kartu surinkome ir paaukojome 256,59 eurus. Kartu su mumis akcijoje dalyvavo dar 15 organizacijų. Visi kartu diabetu sergančių vaikų organizacijai „Smalsučiai“ surinkome 4175,13 eurų. Ačiū jums už jūsų gerumą.

2017-12-22 Skaityti plačiau

Paroda „Eglutės kitaip“

Priešmokyklinės grupės vaikai kartu su tėveliais sukūrė ir pristatė mokyklos bendruomenei netradicines eglutes. Žaliaskarės puošia mokyklos pirmą aukštą.

2017-12-21 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Gruodžio 19d. „Smeltės“ progimnazijos vaikai dalyvavo „Vėtrungės“ gimnazijos organizuotame rusų kalbos epistolinio rašinio konkurse „Laiškas Seneliui Šalčiui“ ir laimėjo III vietą. Sveikiname Danilą Pilskij 7c kl. (mokytoja Valentina Mikulina) ir Kamilę Žukauskaitę 7a kl. (mokytoja Irina Zadorožnaja).
Šaunuoliai!

2017-12-20 Skaityti plačiau

6b klasės bendruomenės išvyka

Artėjant gražiausiai metų šventei, 6b klasės bendruomenė (50 žmonių), gruodžio 16d. žiūrėjo delfinariume vykusį Kalėdinį spektaklį „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Nors oras nelepino, bet visi patyrė daug teigiamų emocijų. Buvo sužavėti artistų ir delfinų meistriškais pasirodymais. Taip pat buvo maloniai nustebinti Kalėdų senelio apsilankymu, jo įvairiais, linksmais pokštais. Po spektaklio dalis bendruomenės aplankė atnaujintą Jūrų muziejų. Tikimės, kad patirti įspūdžiai išliks ilgam.

2017-12-20 Skaityti plačiau

Geru būti apsimoka

100 šauniausių „Smeltės“ progimnazijos mokinių apdovanoti edukacine išvyka į kiną. Visi drauge žiūrėjo irJustify Center aptarė filmą „Mažasis princas“.
Visus šauniausiuosius vienija šūkis „Geru būti - apsimoka“.
Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės.

2017-12-15 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)