Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Sveikiname IT viktorinos dalyvius!

Gruodžio 13d. „Versmės“ progimnazijoje vyko Klaipėdos m. tarpmokyklinė 6-7 klasių informacinių technologijų viktorina „Išmaniosios Kalėdos“. Viktorinoje dalyvavo aštuonių mokyklų komandos. Mūsų 7-ų klasių komanda „GOOGLAI“ iškovojo II vietą. Sveikiname ir dėkojame komandos nariams: Ievai Kadagytei 7a kl., Gintei Masaitytei 7a kl., Lilijai Pociutei 7a kl., Almantui Naujokaičiui 7b kl. ir Edgarui Pilybui 7b kl. už progimnazijos garsinimą mieste. Jūs šaunuoliai!

2017-12-14 Skaityti plačiau

1b klasės bendruomenės renginys „Gaminame žaisliukus ir puošiame eglutę kartu“

1b klasės mokiniai su savo šeimos nariais gruodžio 6 dienos vakarą susirinko klasėje puošti eglutės. Kartu susibūrė 16 šeimų ir gamino žaisliukus iš įvairiausių atsineštų medžiagų. Žaisliukai iš siūlų, medžiagos, karoliukų, popieriaus, gamtinės medžiagos ir kt. papuošė mūsų žaliaskarę eglutę. Smagu, kai vienoje vietoje tiek daug kūrybingų tėvelių ir jų atžalų.

2017-12-14 Skaityti plačiau

Žiemos fantazija

Baltos, trapios, lengvos snaigės, eglutės, sniego gniūžtės, skambantys varpeliai ir kitos dekoracijos languose atsiranda prieš Kalėdų šventes net tada, kai lauke ir nesninga. Ir tai ne tik noras prigauti mus apleidusią žiemą, bet suteikti jaukumo aplinkai, alsuojančiai kasmetinio stebuklo laukimu...
1 – 4 klasių mokinių dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinių pasaulis“ parodoje skleidžiasi žiemos fantazijos...
Kviečiame visus aplankyti parodą ir pasidžiaugti žiemos fantazija!

2017-12-13 Skaityti plačiau

Edukacinė ekskursija į Klaipėdos dramos teatrą

Gruodžio 8 dieną 7b klasės bendruomenė – mokiniai, jų sesutės, broliukai ir tėveliai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Klaipėdos dramos teatre, kurio pirmasis pavadinimas buvo „Komedijų namas“. Tai seniausias Lietuvoje teatro pastatas. Kai kurie autoriai teigia, kad teatras „Komedijų namuose“ veikė jau nuo 1777 metų. 1854m. jį sunaikino didysis Klaipėdos miesto gaisras. Teatro griuvėsius nusipirko pirklys Masonas ir ant senų pamatų 1857 metais pastatė naują pastatą, kurio 3 fasadai tebestovi ir dabar.

2017-12-13 Skaityti plačiau

Karjeros ugdymo programa

Gruodžio 8d. 4a klasės mokiniai, vykdydami integruotą karjeros ugdymo programą, lankėsi Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Visi mokiniai savanoriškai tapo įgulos nariais, prieš tai demokratiškai išsirinko laivo kapitoną Roką bei mechaniką Nojų. Gavę skiriamuosius ženklus, laivo įgula apsilankė kabinetuose, susipažino su muziejaus eksponatais. Didžiausias išbandymas – laivo „valdymas“, išplaukiant į plačiuosius vandenis, teko nugalėti audras, susirgti jūros liga…

2017-12-13 Skaityti plačiau

Renginys-popietė „Adventinis vainikas“

Gruodžio 5d. mūsų mokyklos aktų salėje vyko 2 klasių atviras renginys-popietė „Adventinis vainikas“. Renginio metu mokiniai su savo klasių mokytojomis pynė adventinį vainiką, jį puošė ne tik eglių šakelėmis, kankorėžiais, obuoliais ir žaisliukais, bet ir nuostabiomis giesmelėmis bei eilėraštukais. Na o svečiai iš Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos (tikybos mokytoja Veronika Lileikienė su savo mokinėmis), papasakojo įspūdingą pasaką apie paukštelį, atnešusį žinią apie tuoj gimsiantį Jėzų, pristatė 4-adventinių žvakių istoriją, bei jomis papuošė mūsų vainiką.

2017-12-12 Skaityti plačiau

Kvietimas


Visus, visus,
didelius ir mažus
kviečiame
į „Smeltės“ progimnazijos bendruomenės
kalėdinį koncertą - „Žvaigždėtos Kalėdos“,
kuris įvyks
gruodžio 13d. 19.00 val.
mokyklos aktų salėje.


2017-12-11 Skaityti plačiau

„Adventinis vakaras“ Klaipėdos valstybinėje kolegijoje

Gruodžio 7d. 7a klasės vokalinis ansamblis (vadovė Rūta Grybaitė) buvo pakviestas koncertuoti Klaipėdos valstybinės kolegijos technikos fakultete vykusiame „Adventiniame vakare“. Po puikaus pasirodymo renginio organizatoriai pakvietė tęsti bendradarbiavimą. Dainininkai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

2017-12-11 Skaityti plačiau

„Senosios muzikos“ festivalis

Mūsų mokyklos 7a klasės instrumentinis duetas - Gintė Masaitytė (fleita) ir Rugilė Malakauskytė (smuikas) kartu su mokytoja Rūta Grybaite dalyvavo Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos organizuotame „Senosios muzikos“ festivalyje. Šis festivalis organizuojamas pirmą kartą. Mergaitės sulaukė daug pagyrimų iš organizatorių ir kitų dalyvių.

2017-12-11 Skaityti plačiau

Konkursas „Sveikatos kultūros žinovai“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras gruodžio 5d. organizavo konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“, kuriame dalyvavo šešių uostamiesčio mokyklų 5 klasių komandos. Mūsų mokyklą atstovavo 5b klasės mokinai: Ašmonaitė Ugnė, Domeikis Domantas, Juodeikytė Roberta, Paulikas Titas ir Zaburaitė Arminta.
Dalyviai varžėsi intelektualiame ir linksmame komandiniame žaidime – protmūšyje apie sveikatą. Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie sveikatą pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis.
Mokiniai smagiai praleido laiką ir buvo apdovanoti padėkomis ir šauniais prizais.

2017-12-11 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)