Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Renginys-popietė „Adventinis vainikas“

Gruodžio 5d. mūsų mokyklos aktų salėje vyko 2 klasių atviras renginys-popietė „Adventinis vainikas“. Renginio metu mokiniai su savo klasių mokytojomis pynė adventinį vainiką, jį puošė ne tik eglių šakelėmis, kankorėžiais, obuoliais ir žaisliukais, bet ir nuostabiomis giesmelėmis bei eilėraštukais. Na o svečiai iš Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos (tikybos mokytoja Veronika Lileikienė su savo mokinėmis), papasakojo įspūdingą pasaką apie paukštelį, atnešusį žinią apie tuoj gimsiantį Jėzų, pristatė 4-adventinių žvakių istoriją, bei jomis papuošė mūsų vainiką.

2017-12-12 Skaityti plačiau

Kvietimas


Visus, visus,
didelius ir mažus
kviečiame
į „Smeltės“ progimnazijos bendruomenės
kalėdinį koncertą - „Žvaigždėtos Kalėdos“,
kuris įvyks
gruodžio 13d. 19.00 val.
mokyklos aktų salėje.


2017-12-11 Skaityti plačiau

„Adventinis vakaras“ Klaipėdos valstybinėje kolegijoje

Gruodžio 7d. 7a klasės vokalinis ansamblis (vadovė Rūta Grybaitė) buvo pakviestas koncertuoti Klaipėdos valstybinės kolegijos technikos fakultete vykusiame „Adventiniame vakare“. Po puikaus pasirodymo renginio organizatoriai pakvietė tęsti bendradarbiavimą. Dainininkai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.

2017-12-11 Skaityti plačiau

„Senosios muzikos“ festivalis

Mūsų mokyklos 7a klasės instrumentinis duetas - Gintė Masaitytė (fleita) ir Rugilė Malakauskytė (smuikas) kartu su mokytoja Rūta Grybaite dalyvavo Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos organizuotame „Senosios muzikos“ festivalyje. Šis festivalis organizuojamas pirmą kartą. Mergaitės sulaukė daug pagyrimų iš organizatorių ir kitų dalyvių.

2017-12-11 Skaityti plačiau

Konkursas „Sveikatos kultūros žinovai“

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras gruodžio 5d. organizavo konkursą „Sveikatos kultūros žinovai“, kuriame dalyvavo šešių uostamiesčio mokyklų 5 klasių komandos. Mūsų mokyklą atstovavo 5b klasės mokinai: Ašmonaitė Ugnė, Domeikis Domantas, Juodeikytė Roberta, Paulikas Titas ir Zaburaitė Arminta.
Dalyviai varžėsi intelektualiame ir linksmame komandiniame žaidime – protmūšyje apie sveikatą. Mokiniai atsakinėjo į įvairius klausimus apie sveikatą pradedant klausimais iš medicinos istorijos, žmogaus fiziologijos, biologijos bei anatomijos sričių ir baigiant sveikos gyvensenos bei sporto temomis.
Mokiniai smagiai praleido laiką ir buvo apdovanoti padėkomis ir šauniais prizais.

2017-12-11 Skaityti plačiau

Prevencinis mėnuo

2017 m. lapkritis buvo prevencinis mėnuo „MES PRIEŠ RŪKYMĄ“. 2-8 klasių mokiniai kūrė motyvuojančius tinkamai elgtis plakatus. Dauguma jų jau puošia mokyklos erdves bei skatina susimąstyti ar kelia nuotaiką – „Labas“, „Elkis mandagiai“, „Šypsokis“, „Padėk draugui“, „Rūkymui – NE“.
Buvo pravestos klasių valandėlės apie rūkymo žalą. 1-4 klasių mokiniams vedė klasių auklėtojos, 5-6 klasių mokiniams – etikos, tikybos mokytojos, o 7-8 klasių mokiniams – sveikatos specialistė Sandra Lukienė.

2017-12-10 Skaityti plačiau

Sveikiname ir džiaugiamės!

Šiemet jau šeštą kartą buvo organizuojama Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, kuri vyko gruodžio 2d. Klaipėdos Universiteto menų akademijos fakultete. Laimėjusi 1 vietą, Klaipėdos miestą šiame renginyje atstovavo mūsų mokyklos 7a klasės mokinė Dominyka Paslavskaja (mokyt. Rūta Grybaitė). Ji puikiai įvykdė pagrindinę olimpiados sąlygą t. y. sukūrė ir kartu su savo klasės draugėmis Ginte Masaityte, Rugile Malakauskyte ir Kriste Blažiūnaite atliko savo autorinį kūrinį „Valsą trio“. Už jį Dominyka gavo Klaipėdos koncertų salės įsteigtą specialų prizą, o muzikos rašto darbas pripažintas geriausiu tarp visų dalyvių. Sveikiname ir džiaugiamės!

2017-12-10 Skaityti plačiau

6a klasės boulingo turnyras „Taiklioji ranka“

Gruodžio 1d. 6a klasės bendruomenė, t.y. vaikai, tėveliai ir klasės vadovė Rita Skolovė Broadway boulinge dalyvavo boulingo turnyre „Taiklioji ranka“. Nuo pat pirmųjų minučių penkiuose takeliuose užvirė įnirtinga kova. Savo jėgas, bei rankos taiklumą išbandė 33 žaidėjai. Juos aktyviai palaikė 5 sirgaliai. Žaidimo metu tvyrojo draugiška atmosfera, gera nuotaika, azartas ir palaikymas. Plojimai ir pagyrimo šūksniai už „strike“ skambėjo visiems žaidėjams. Pertraukėlėse tarp metimų vaikai vaišinosi milžiniškomis picomis, o tėveliai kava bei gaiviaisiais gėrimais.

2017-12-05 Skaityti plačiau

Akcija „1 dūris vietoj 140“

„Smeltės“ progimnazijos Mokinių taryba įsijungė į Baltijos gimnazijos organizuojamą akcija „1 dūris vietoj 140“. Kartu su 13 uostamiesčio mokyklų rinksime aukas cukriniu diabetu sergantiems vaikučiams. Gruodžio 1d. Baltijos gimnazijos aktų salėje susirinko visi neabejingi ir gavo po aukų dėžutę, kurią kartu su akcijos šūkiu „Gera daryti gerą“ parsivežė į savo mokyklas. Akcijos pabaiga gruodžio 20d. Tikimės dėžutę pripildyti visų mūsų gerumu.

2017-12-04 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)