Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Moliūgų fiesta

Spalio 27 d. progimnazijoje praūžė visos bendruomenės renginys „Moliūgų fiesta“. Susibūrus mokytojų grupei (dailės mok. V. Smilgienė, kūno kultūros mok. R. Baraišienė, technologijų mok. R. Sragauskas, muzikos mok. R. Grybaitė), kurią koordinavo technologijų mokytoja E. Enzinaitė, buvo suorganizuotas bendruomenės renginys, kuris tapo „Dovana Lietuvai“.
Klasių mokiniai skaptavo moliūgus, kuriuos penktadienio rytą sunešė į progimnazijos vestibiulį. Moliūgai buvo registruojami ir skaičiuojami. Mokyklą aplankė daugiau nei 200 spindinčių, švytinčių ir įvairiais motyvais puoštų moliūgų.

2017-10-30 Skaityti plačiau

„Smeltužės“ naujokų krikštynų popietė

Folklorinio ansamblio „SMELTUŽĖ“ vyresnieji vaikai 2017-10-24 organizavo naujokų „krikštynų“ popietę, kurioje visi smagiai šoko, dainavo, naujokai atliko užduotis įrodančias, kad gali vadintis tikru smeltužiečiu, žaidė ir vaišinosi mamyčių įdėtomis vaišėmis. Džiaugiamės pagausėjusiu būriu draugų.

2017-10-29 Skaityti plačiau

7a klasės bendruomenės sporto šventė „Judėjimas veža“

Spalio 20d. mūsų progimnazijoje įvyko 7a klasės bendruomenės sporto šventė „Judėjimas veža“. Jame dalyvavo 7a klasės mokiniai ir jų tėveliai. Šventei sportines užduotis sugalvojo ir pravedė kūno kultūros mokytoja Regina Baraišienė.

2017-10-29 Skaityti plačiau

Penktokų popietė

Spalio 19d. mūsų progimnazijos aštuntų klasių mokiniai sukvietė visus penktokus į penktokų popietę ,,Piratų fiesta“. Tądien penktokų laukė įvairūs išbandymai.
Pirmiausia mokiniai apsilankė ,,Gudročių saloje“, kur dalyvavo ,,Pasuk makaulę“ turnyre. Turnyro metu penktokams buvo pateikti 15 gudrių klausimų, kuriuos visą naktį kūrė pačios išmintingiausios mūsų piratų galvos. Sumaniausi penktokai apdovanoti saldžiais prizais, o tie, kurie klydo – krimto riestainius.

2017-10-23 Skaityti plačiau

Mes rūšiuojam

Pirmų klasių mokiniai su savo mokytojomis nutarė rūšiuoti antrines žaliavas. Pačią didžiausią dalį klasės atliekų sudaro plastikas ir popierius, tad labai gaila, kad jos patenka į bendrą konteinerį. Vos tik atkeliavo rūšiavimo dėžučių siunta, tuoj mokiniai patys išpakavo, sulankstė dėžutes ir labai noriai „padėjo“ atliekoms atsidurti joms priklausančiose vietose. Smagu, kad mokinukai tik pirmokai, bet suvokia atliekų rūšiavimo svarbą ir nori rūpintis sava aplinka. Kviečiame ir kitų klasių pradinukus prisijungti prie šios naudingos veiklos.

2017-10-17 Skaityti plačiau

Edukacinė pamoką „Saugus elgesys su šunimi“

Minint tarptautinę gyvūnų dieną, spalio 13 d., „Smeltės“ progimnazijos priešmokyklinę grupę ir pirmų klasių vaikus aplankė Maltos ordinas. Jie atvyko su savo terapiniais šunimis. Turėjome nuostabią, pilną gerų emocijų edukacinę pamoką „Saugus elgesys su šunimi“.

2017-10-15 Skaityti plačiau

Minime Pasaulinę košės dieną

Spalio 10 diena – oficiali, Pasaulinė košės diena, kuri Malsenos iniciatyva Lietuvoje minima nuo 2014m. Šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos pirmų klasių mokiniai. Mokytojos su mokiniais kalbėjo apie sveikos mitybos taisykles ir principus, mitybos režimą, aptarė sveikos mitybos piramidę. Kol indeliuose brinko avižinių dribsnių košė su vaisiais (jos parūpino „Malsenos“ atstovai‘‘), pirmokai pasižiūrėjo animacinį filmuką „Kodėl milžinas nenorėjo košės“. Vėliau valgė košę ir gardžiavosi. Pasistiprinę dar išmoko šokti šokį „Viru viru košę“.

2017-10-15 Skaityti plačiau

Akcija „Lašelis šilumos mažajam draugui“

Jau treti metai iš eilės priešmokyklinės grupės vaikai organizuoja akciją „Lašelis šilumos mažajam draugui“. Prie šios gražios akcijos prisideda visi progimnazijos mokiniai.
Visas maistelis ir kiti būtini daiktai yra perduodami gyvūnų prieglaudai „Būk mano draugas“.

2017-10-14 Skaityti plačiau

Kvadrato varžybos

Spalio 11 dieną mokyklos sporto salėje vyko tradicinės KVADRATO varžybos tarp 4 – ų klasių mokinių komandų.
Kvadratas – vienas vaikų mėgstamiausių sportinių žaidimų. Tad varžybose tikrai netrūko aistrų, sportinio azarto, tikrų emocijų ir entuziastingo ,,sirgalių“ palaikymo.
I – ąją vietą šiose varžybose laimėjo 4a klasės mokinių komanda. SVEIKINAME!

2017-10-12 Skaityti plačiau

„Pamoka su svečiu“

Spalio 5-toji – Tarptautinė Mokytojų diena. Jau tapo tradicija, kad tą dieną vieną pamoką mokiniams veda tėvai arba kviestinis svečias. Šias metais sulaukėme svečių iš Pakrančių apsaugos tarnybos, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, policijos, „Meno psichologijos centro“, Klaipėdos dramos teatro. Su vaikais žaidė, savo profesijas pristatė net 20 mamų ir tėčių. Po pamokos svečiai savo įspūdžiais dalinosi vaišindamiesi kava. Visi buvo laimingi: vaikai – nes pamoka buvo netradicinė, mokytojai – nes galėjo pamoką praleisti kitaip, svečiai – nes dauguma pirmą kartą vedė pamoką mokykloje.
Ačiū visiems skyrusiems savo laiką vaikams.

2017-10-12 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)