Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

„Pamoka su svečiu“

Spalio 5-toji – Tarptautinė Mokytojų diena. Jau tapo tradicija, kad tą dieną vieną pamoką mokiniams veda tėvai arba kviestinis svečias. Šias metais sulaukėme svečių iš Pakrančių apsaugos tarnybos, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, policijos, „Meno psichologijos centro“, Klaipėdos dramos teatro. Su vaikais žaidė, savo profesijas pristatė net 20 mamų ir tėčių. Po pamokos svečiai savo įspūdžiais dalinosi vaišindamiesi kava. Visi buvo laimingi: vaikai – nes pamoka buvo netradicinė, mokytojai – nes galėjo pamoką praleisti kitaip, svečiai – nes dauguma pirmą kartą vedė pamoką mokykloje.
Ačiū visiems skyrusiems savo laiką vaikams.

2017-10-12 Skaityti plačiau

Mokytojų boulingo turnyras „Taiklioji ranka“

Honolulu boulinge vyko tradicinis „Smeltės“ progimnazijos mokytojų boulingo turnyras „Taiklioji ranka“. Savo jėgas bei rankos taiklumą išbandė 18 aktyviausių mokytojų. Tiksliausiai kamuolius rideno mokytojos Vaiva, Liana, Indrė. Nepralenkiamu buvo Progimnazijos direktorius Edmundas, kuriam ir atiteko pereinamasis prizas. Visi dalyviai dovanojo vienas kitam gerą nuotaiką, palaikymą, azartą, draugiškumą. O tai stiprina kolektyvą.

2017-10-12 Skaityti plačiau

Sveikiname Liliją!

Spalio 3 dieną mūsų šalyje vyko Konstitucijos egzaminas. Mūsų mokykla taip pat dalyvavo šioje akcijoje. Savo žinias panoro pasitikrinti 19 mokinių iš 5 – 8 klasių. Daugiausiai taškų surinko 7a klasės mokinė Lilija Pociūtė (29 iš 30 galimų) ir pateko į antrąjį etapą, kuris vyks spalio 12 dieną.
Džiaugiamės ir linkime sėkmės antrame etape.

2017-10-05 Skaityti plačiau

Smiltynės sveikatingumo takai šeštokus vedė į Jūrų muziejų

Rugsėjo 28d., minint Olimpinio judėjimo dieną, 6a, 6b, 6c klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Rita, Nijole ir Irena praleido Smiltynėje. Esant nuostabiam, saulėtam orui, pakeliui į Jūrų muziejų, aplankėme Žvejo sodybos muziejų, apžiūrėjome muziejų laive. Labiausiai buvome sužavėti puikia edukacine pamoka Jūrų muziejuje, kurioje vaikai, būdami detektyvais, turėjo atlikti įvairias užduotis susijusias su LAISVE, SAUGUMU ir ATSAKOMYBE. Apžiūrėję naujus Jūrų muziejaus eksponatus ir aplankę naujai įrengtas sales, patraukėme jūros link. Pajūryje žaidėme įvairius žaidimus, išbandėme jėgas traukdami virvę, rungėmės kas toliau numes akmenukus į jūros bangas, rungtyniavimo estafetėse.

2017-10-03 Skaityti plačiau

Muzikos diena „Smeltėje“

Spalio 2d. „Smeltės“ progimnazijoje skambėjo muzika, liejosi įvairiausių muzikos instrumentų garsai. Taip „Smeltės“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai šventė Tarptautinę muzikos dieną. Labai dėkojame ir džiaugiamės menine-vizualine kompozicija, kurią sukūrė mūsų šaunioji dailės mokytoja Vilma Smilgienė.

2017-10-02 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Labai džiaugiuosi ir sveikinu visus „Smeltės“ 5-8 klasių mokinius, kurie dalyvavo įvairiuose sporto renginiuose, varžybose ir laimėjo Klaipėdos m. mokinių 2016-2017 m.m. „Mero taurės sporto žaidynėse progimnazijų grupėje II vietą.
Linkiu neužmigti ant laurų ir toliau garsinti savo mokyklą mieste.

2017-10-02 Skaityti plačiau

8b klasės mokinių išvyka į Klaipėdos radijo stotį LALUNA

2017-09-29d. 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė bei lietuvių kalbos mokytoja Rimantė Visockaitė lankėsi Klaipėdos radijo stotyje Laluna. Siekdami prisidėti prie Olimpinio judėjimo dienos, mokiniai ir mokytojos į radijo stotį nuo mokyklos vyko pėsčiomis. Esant puikiam orui ir gerai nuotaikai, kelionė tikrai neprailgo.

2017-10-02 Skaityti plačiau

Po Žemaitijos aukštumą

Rugsėjo 20 d. 4a ir 4c klasių mokiniai lankėsi žymiausiose Žemaitijos aukštumos vietovėse.
Įtaigus gido pasakojimas pasitiko Judrėnuose – lakūno Stepono Dariaus tėviškėje. Ketvirtokai lengvai įveikė Medvėgalio piliakalnį bei Šatrijos kalną. Varnių Vyskupystės muziejuje plačiau sužinojo apie žemaičių vyskupą Motiejų Valančių. Laukstėnų kaimo Žvėrinčius pradžiugino pažintimi su Lietuvos žvėreliais.

2017-10-01 Skaityti plačiau

Europos kalbų dienos paminėjimas „Smeltės“ progimnazijoje

Rugsėjo 26d. ,,Smeltės“ progimnazijoje vyko akcija, skirta Europos kalbų dienos paminėjimui. Akcijoje dalyvavo 2-8 klasių mokiniai ir visi kalbų grupės mokytojai.
Mūsų mažieji 2-4 klasių mokiniai šiai akcijai pradėjo ruoštis jau prieš keletą dienų. Antrų klasių mokiniai dainuodami mokėsi pasisveikinti ne tik anglų kalba, bet ir ispanų, graikų bei vokiečių kalbomis. Trečių klasių mokiniai savo ,,minčių lietumi“ dalinosi ,,skraidindami“ drugelius, o ketvirtų klasių mokiniai pamokų metu domėjosi bei aptarė šios šventės prasmę, tikslus bei kalbų įvairovės ypatumus.

2017-09-28 Skaityti plačiau

Atviras renginys miesto pirmų klasių mokiniams „Būk saugus kelyje“

2017-09-22 į „Smeltės“ progimnazijos aktų salę prigūžėjo didelis būrys pirmokėlių. Tai: Eduardo Balsio menų gimnazijos, „Versmės“, Prano Mašioto, „Vyturio“ progimnazijų, bei mūsų mokyklos pirmokai ir priešmokyklinės grupės vaikai. Pirmokėliai buvo mokomi, kaip saugiai pasiekti mokyklą ir saugiai grįžti iš jos. Personažas zebriukas klausinėjo mokinių kelio ženklų, o mokiniai rodė savo žinias, pasakydami kelio ženklų pavadinimus. Klaipėdos AVPK bendruomenių pareigūnės priminė ir pademonstravo, kuriose vietose ir kaip saugiai pereiti gatvę.

2017-09-23 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)