Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

„Smeltužės“ vaikai šokių sūkuryje

Rugsėjo 15d. penktadienio vakarą „Smeltės“ progimnazijos folklorinio ansamblio „Smeltužė“ vaikai smagiai sukosi šokių sūkuryje kartu su visa Lietuva.

2017-09-18 Skaityti plačiau

Roshen konditerijos fabrike

Rugsėjo 11d. 4a klasės mokiniai ,,saldžiai“ pradėjo mokslo metus. Jie lankėsi Klaipėdos miesto konditerijos fabrike ROSHEN.
Ketvirtokai, žiūrėdami kino siužetą ,,Šokolado fabrikas“, susipažino su konditerinių gaminių gamyba, gamybinėse patalpose stebėjo karamelės kelią. Po to savarankiškai pasigamino vardinį ledinuką. Ekskursijos pabaigoje vaikų laukė saldžios dovanos.

2017-09-15 Skaityti plačiau

Jos puošia mūsų mokyklą!

6b kl. mokinės Milana Kubiliūtė ir Aurelija Barbaraušaitė padėjo „pasimetusiai piniginei“ surasti šeimininkę. Piniginės savininkė labai apsidžiaugė ir padėkojo šokoladais – „grybų – radybų“.
Ačiū už sąžiningumą ir gražų pavyzdį savo bendraamžiams!

Mokyklos administracija

2017-09-11 Skaityti plačiau

Mokslo ir žinių dienos šventė

Graži šventė prasidėjusi Atgimimo aikštėje atkeliavo ir į „Smeltę“. Varpelio skambesiu 3c klasės mokiniai Naglis ir Viltė nedrąsius pirmokėlius ir išaugusius aštuntokus pakvietė į šventę. Dalyvius sveikino 7a šokėjas Jonas Dikšaitis su partnere, dainą apie gerumo sparnus šventės dalyviams dovanojo Dominykos (7akl.) ir Kornelijos (4a kl.) duetas. Progimnazijos direktorius Edmundas Kvederis ne tik palinkėjo sėkmingų metų, bet pristatė savo pagalbininką – Naminuką.

2017-09-11 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)