Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

8b klasės išvyka į Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakultetą

2018-04-30 8b klasės mokiniai ir jų vadovė Laima Iljinienė lankėsi Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto žurnalistų rengimo medijų laboratorijoje. Laboratorijos vedėjas Vidas Valinčius supažindino moksleivius su žurnalisto profesijos ypatumais. Vaikams buvo suteikta unikali galimybė pabūti televizijos arba radijo „diktoriais“, skaityti pasirinktą tekstą bei vėliau išklausyti specialisto pastebėjimus apie jų balso intonaciją, garsų artikuliaciją, teksto skaityme būtinus loginius kirčius.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Stalo teniso turnyras

Balandžio 30 dieną vyko 4-tų ir 5-tų klasių stalo teniso turnyras. Mokiniai noriai registravosi ir nekantriai laukė turnyro pradžios, kad galėtų parodyti savo sugebėjimus. Ketvirtokai turėjo galimybę pabendrauti su penktokais ir sustiprinti draugystės ryšius.
Pirmą vietą laimėjo 5a klasės mokinys Erikas Dulkys, antrą – 5a klasės mokinys Aleksas Vaseris, trečią – 5b klasės mokinys Armandas Bučys. Jie buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Visi dalyvavę mokiniai džiaugėsi padėkomis ir taip pat saldžiomis ir praktiškomis dovanėlėmis.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Dėkojame

2018 metų balandžio 30 dieną Klaipėdos miesto pasakininkų konkurse „Vieną kartą...“ dalyvavo ir progimnazijai atstovavo 7a klasės mokinė Kristė Blažiūnaitė. Dėkojame šiai mokinei už pastangas garsinti savosios progimnazijos vardą!

2018-05-02 Skaityti plačiau

Uužsiėmimas Anykščių siauruko muziejuje „Pažintis su geležinkeliečio profesija ir Lietuvos geležinkelio istorija

Balandžio 27 d. 5-8 klasių mokinių grupė vyko į edukacinę išvyką - ugdymo karjerai užsiėmimą Anykščių siauruko muziejuje „Pažintis su geležinkeliečio profesija ir Lietuvos geležinkelio istorija". Akimirkos iš išvykos.

2018-05-02 Skaityti plačiau

Meninio skaitymo konkursas „Skiriu Tau, Lietuva“

Balandžio 27 d. skaitykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo net 20 mokinių. Komisijai buvo sunku išrinkti nugalėtojus. Naglis Marčiulaitis iš 3c klasės (mokyt. I.Masaitienė) nuotaikingai papasakojo V.Račicko sukurtą istoriją apie pamokų ruošimo mašiną ir užėmė 3-čią vietą. 4a klasės mokinė Klaudija Mulskytė (mokyt. G.Dirdienė) deklamavo J.Degutytės eilėraštį „Mažytė“. Savo švelniu deklamavimu dar kartelį įrodė, kokioje nuostabioje šalelėje mes gyvename. Ji užėmė 2-trąją vietą. Nugalėtojais tapo 2a klasės mokinė Viktorija Dapkutė (mokyt. Ž.Kontautienė), kuri leido ramiai ir didingai tekėti Nemunui deklamuodama J.Degutytės „Nemunas“, ir 3c klasės mokinys Armandas Januškevičius (mokyt. I.Masaitienė).

2018-04-30 Skaityti plačiau

Vakaronė „Šen blykst, ten blyks...

Balandžio 26 d. mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė" (vadovė R.Milašienė) pakvietė į tradicinį pavasarinį koncertą - vakaronę „Šen blykst, ten blyks...“, kurioje ne tik parodė savo programą, bet kartu mokė tėvelius, senelius, mokytojus ir kolektyvo draugus dainų, šokių ir groti skudučiais. Taip pat padėkojo už gražius, kartu praleistus metus ir atsisveikino su kolektyvą paliekančiomis aštuntokėmis - Beatriče, Vytaute ir Emilija.

2018-04-27 Skaityti plačiau

Pradinukų sporto renginys – akcija – 100 m bėgimas „Už Lietuvą!“

Balandžio 24 d. 12 val. mokyklos sporto aikštyne rinkosi visų pradinių klasių mokinių komandos. Vyko pradinių klasių vykdomo projekto „Kiekvienoj širdelėj – Lietuva“ sporto renginys-akcija - 100 metrų bėgimas „Už Lietuvą!“.
Aikštelėje susirinko 100 bėgimo dalyvių. Visas stadiono bėgimo takelis buvo padalintas į 4 etapus po 100 metrų. Kiekvienos klasių grupės mokiniai išsirikiavo prie nurodyto etapo starto linijos. Prie pirmojo etapo starto linijos stojo pirmokai. Jų rankose – Lietuvos vėliavėlės. Pirmokai su šūkiu lūpose „Už Lietuvą!“ pradėjo bėgimo akciją.

2018-04-26 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Džiaugiamės tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatais. Sveikiname mokinius, patekusius tarp 10 geriausiųjų mieste ir 50 geriausiųjų Lietuvoje.
Meda Vaišnoraitė, 2 klasė – 1 vieta Klaipėdos mieste ir pateko tarp geriausiųjų 50-ies Lietuvos antrokų.
Elijus Dilys, 2 klasė – 4 vieta Klaipėdos mieste;
Erikas Žižys, 2 klasė – 7 vieta Klaipėdos mieste.
Augustinas Bičkaitis, 6 klasė – 6 vieta Klaipėdos mieste.

2018-04-26 Skaityti plačiau

Profesinis informavimas

Mokslo metų pabaigoje progimnazijos aštuntokai dažnai sulaukia svečių - mokyklos partnerių. Visi jie siūlo tolesnio mokymosi paslaugas. Balandžio mėn. buvome susitikę su "Aukuro" gimnazijos atstovais ir E. Galvanausko profesinio mokymo centro pedagogais. Mokiniams sudaryta galimybė pažvelgti į netolimą ateitį ir nors trumpam "pasimatuoti" gimnazisto uniformą arba profesijos specialisto rūbą. Aštuntokai ne tik išklausė, bet ir paklausinėjo atvykusių svečių rūpimų klausimų.

2018-04-26 Skaityti plačiau

Susitikimas su Vilties bėgimo organizatoriumi Benediktu Jurčiu

2018-04-24 progimnazijoje vyko 7-8 klasių popietė, skirta Vilties bėgimui 2018. Renginio svečias – akcijos organizatorius pranciškonas br. Benediktas Jurčys bendravo su moksleiviais, analizavo videomedžiagą ir kvietė atkreipti dėmesį į sveiką gyvenimo būdą bei amžinąsias vertybes, kurios gali sustiprinti žmogaus sielą ir neleisti pulti į neviltį. Mokiniai buvo supažindinti ir su šv. Pranciškaus onkologinio centro veikla bei apsvarstė galimybes su kūno kultūros mokytoja Regina Baraišiene dalyvauti Vilties bėgime 2018 gegužės 20 d.

2018-04-25 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)