Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Sveikiname ir džiaugiamės!

Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ kovo 4 d. dalyvavo 2018 m. šimtmečio Dainų šventės atrankoje ir pristatė programą „Šen blykst, ten blykst...“. Komisija įvertino puikų ansamblio pasirodymą ir liepos 2-3 d. pakvietė dalyvauti Šimtmečio Dainų šventėje „Vardan tos...“

2018-03-04 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Vasario 27 dieną mūsų progimnazijos 5 - 8 klasių mokiniai dalyvavo matematiniame konkurse „KODAS”, kuris vyko „Sendvario” progimnazijoje. Dėl prizinių vietų rungėsi gausus mokinių būrys iš 14 Klaipėdos mokyklų. Daugiau nei 100 dalyvių valandą sprendė įvairius matematinius galvosūkius bei logines užduotis. Lengviausiai jas „gliaudyti“ sekėsi mūsų progimnazijos 5b klasės mokinei Vytautei Bartkevičiūtei, kuri penktokų grupėje užėmė III vietą! Sveikiname ir linkime jai sėkmės kituose konkursuose!

2018-03-03 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname jaunųjų matematikų olimpiados I rato laimėtojus!
5 klasių grupėje
1 vieta - Ugnė Ašmonaitė ir Vytautė Bartkevičiūtė, 5b klasė
2 vieta - Džiugas Remeikis, 5a klasė
3 vieta - Urtė Mikaločiūtė 5a ir Ieva Jefišova 5b klasė
6 klasių grupėje
1 vieta - Augustinis Bičkaitis, 6a klasė
2 vieta - Faustas Pocius, 6c klasė
3 vieta - Martynas Macevičius, 6c klasė
7 klasių grupėje
1 vieta - Ieva Kadagytė, 7a klasė
2 vieta - Lilija Pociūtė, 7a klasė
3 vieta - Dominyka Paslavskaja, 7a klasė
8 klasių grupėje
1 vieta - Andrej Bulbenkov, 8c klasė
2 vieta - Justinas Belskis, 8c klasė
3 vieta - Aurimas Vizgirdas, 8a klasė

2018-03-01 Skaityti plačiau

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2018”

Vasario 28 dieną Lietuvoje vyko Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas 2018“, skirtas prasmingai paminėti Lietuvos valstybės 100-metį ir Nepriklausomybės atkūrimą. Konkurse galėjo dalyvauti visi Lietuvos piliečiai ir gyventojai, užsienio lietuviai.
Savo žinias apie Lietuvos istoriją panoro išbandyti 33 mūsų mokyklos 6 – 8 klasių mokiniai.
Daugiausiai klausimų atsakė ir nugalėtojais tapo šie mokiniai:
I vieta – Arnas Venys, 6c klasė;
II vieta – Rugilė Malakauskytė, 7a klasė;
III vieta – Evelina Dzindzeletaitė, Kristupas Juška , 8c klasė.
Sveikiname konkurso nugalėtojus!

2018-03-01 Skaityti plačiau

Raštingiausio mokinio konkursas „Moki žodį - žinai kelią

Vasario mėnesį progimnazijoje buvo surengtas 5-8 klasių raštingiausio mokinio konkursas „Moki žodį - žinai kelią". Jo metu mokiniai sprendė užduotis, susijusias su lietuvių kalbos gramatika, leksika, kalbos vartojimu. Konkurse dalyvavo savo klasės geriausieji. Įvertinus konkursinius darbus, paaiškėjo, jog geriausiai lietuvių kalbą ir jos taisykles išmano šie mokiniai: Džiugas Remeikis iš 5a, Ugnė Barauskaitė iš 6a, Lilija Pociūtė iš 7a. Na, o aštuntokams, mūsų vyriausiesiems, tenka garbė atstovauti progimnazijai miesto 8 klasės mokinių Lietuvių kalbos olimpiadoje, todėl į šį rimtą ir garbingą konkursą yra siunčiami trys geriausi lietuvių kalbos žinovai: Deimantė Šiaulytė iš 8c, Kornelija Klastaitytė iš 8a, Marijus Petraitis iš 8a. Linkime jiems sėkmės!

2018-03-01 Skaityti plačiau

Trispalvės dienos

Visa „Smeltės“ progimnazijos bendruomenė nekantriai laukė savo šalies, Lietuvos, gimtadienio. Kiekvieną šventinės savaitės dieną pasitikome apsirengę skirtinga spalva. Spalvas pasufleravo Lietuvos vėliava. Pirmadienis buvo geltonas, antradienis - žalias, trečiadienis - raudonas. Visi spalvotai apsirengę visą dieną šypsojosi vieni kitiems. Maža akcija suvienijo ir sušildė mus visus.

2018-02-26 Skaityti plačiau

Miesto bendruomenės šventė „Aš sveikinu visus“, skirta Lietuvos 100-čiui ir Vasario 16-osios šventei

Vasario 16 dieną mūsų mokyklos 3b ir 3c klasės mokiniai dalyvavo iškilmingoje miesto šventėje „Aš sveikinu visus“, kuri vyko Atgimimo aikštėje. Ji skirta Vasario 16-osios šventei ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti.
Visą mėnesį vaikai kūrė, rašė savo sveikinimus, palinkėjimus Lietuvai ir Lietuvos žmonėms. Rašė tuos palinkėjimus ant vėliavėlių, kurias ir išdalino miestelėnams šventės metu.

2018-02-22 Skaityti plačiau

Vasario 15 d. mokykloje – bendruomenės šventė, skirta Vasario 16 ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui pažymėti

Renginyje aktyviai dalyvavo ir mūsų pradinukai.
Šventė prasidėjo iškilmingu minėjimu. Ypatingos šventės proga visus dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Edmundas Kvederis. Čia skambėjo lietuviškos dainos, vaikai vardijo gražiausius lietuviškus žodžius, scenoje savo šokiais akį džiugino mažieji mūsų šokėjai. Minėjime buvo pažymėti ir apdovanoti šauniausieji mokyklos pradinukai, kurie garsina mūsų mokyklą mieste, šalyje.

2018-02-22 Skaityti plačiau

Didžiuojamės!

3a klasės mokiniai ir visa „Smeltės“ bendruomenė didžiuojasi Alinos Jupatovos iš 3a klasės darbais, garsinančiais mokyklos vardą. Alina ne tik gera sportininkė iškovojusi daugybę taurių ir medalių teniso ir rankinio sporte, bet ir šauni dailininkė. Jos piešiniai puošia mokyklos sienas kiekvieno konkurso metu. Ji suvienijo mokyklos bendruomenę balsavimui už jos piešinį „Mažasis princas“ visos šalies mastu organizuotame konkurse „Mano herojus 2017“. Surinkta 1700 balsų. Ji apdovanota Klaipėdos m. mero padėkos raštu už 3 vietą kompiuterinių piešinių konkurse „Sveikas, medi!”, organizuotame Klaipėdos savivaldybės kartu su asociacija „Klaipėdos žalieji”. Vasario 14 d. Alinos piešinys laimėjo antrąją vietą Klaipėdos apskrities policijos komisariato organizuotame piešinių konkurse „Lietuvos policijai - 100 metų“. O Lietuvos 100-mečio minėjime Alina buvo pagerbta mokyklos direktoriaus padėkos raštu už mokyklos vardo garsinimą. Sveikiname ir linkime sėkmės ateities darbuose.

2018-02-22 Skaityti plačiau

Projektas „Šimtas šypsenų Lietuvai“

Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį Klaipėdos mieste buvo paskelbtas projektas „Šimtas šypsenų Lietuvai“. Iš viso projekte dalyvavo 18 Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų. Mūsų mokykla taip pat aktyviai prisidėjo prie šio projekto vykdymo.
Projekto tikslas – suvienyti pastangas ir kūrybinį potencialą, išreiškiant rūpestį ir meilę Lietuvai.
Mokiniai turėjo savo šypseną su lietuviška simbolika įamžinti fotografijoje.

2018-02-19 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)