Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Viktorina „100 klausimų apie Lietuvą“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja Moksleivių Saviraiškos Centro organizuojamame projekte „100 klausimų apie Lietuvą“. Rugsėjo 21 dieną mokykloje vyko viktorina, skirta Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui. Mokiniai, naudodamiesi interaktyviais stendais, turėjo rasti atsakymus apie Lietuvą. Viktorinoje dalyvavo 7c, 8a ir 8b klasių mokiniai. Sveikiname laimėtojus:
7c klasės mokinys Arnas Venys;
8a klasės mokinės Lilija Pociūtė ir Ieva Kadagytė;
8b klasės mokinės Laura Marangos ir Augustė Šveikauskaitė.

2018-09-29 Skaityti plačiau

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijoje buvo minima Europos kalbų dieną. Šia proga 2-8 klasių mokiniai ir kalbų mokytojai paruošė ir pristatė stendus, o pirmojo aukšto foje buvo išmargintas pasisveikinimais įvairiomis kalbomis.
Minint šią dieną, 8b klasės mokiniai Edvinas Gikaras, Dovydas Kadys, Tadas Jonušas ir Milana Markevičiūtė kartu su anglų kalbos mokytoja Nijole Žaltauskiene dalyvavo 7-8 klasių respublikiniame anglų kalbos konkurse ,,Ką žinai apie Europos šalis, jų kalbas ir simbolius“. Konkursas vyko Klaipėdos Simono Dacho progimnazijoje.
Norime pasidžiaugti, kad Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos aštuntokai šiame konkurse tapo III vietos nugalėtojais.

2018-09-29 Skaityti plačiau

Dantukų priežiūra

Rugsėjo 24 dieną, mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Sandra aplankė priešmokyklinės klasės vaikus.
Vaikams papasakojo kaip taisyklingai reikia valyti dantukus, kaip juos tinkamai prižiūrėti, kad išliktų sveiki.
Ant dantų muliažo kiekvienas rodė, kaip moka ir valo dantukus. Po įdomaus užsiėmimo vaikams buvo įteikti „Sveikos šypsenos pažadas“ kalendoriai, kuriuose vaikai visą mėnesį klijuos lipdukus, taip ugdydami savo dantukų valymo įpročius.

2018-09-25 Skaityti plačiau

Projektas „Koks didelis mažas muziejų pasaulis“

6b klasės mokiniai dalyvauja Klaipėdos miesto muziejų organizuojamame projekte „Koks didelis mažas muziejų pasaulis“. Rugsėjo 20 d. mokiniai lankėsi Jūrų muziejuje, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „O tuo metu Klaipėdoje...“.
Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti Jūrų muziejuje, pasidžiaugti paskutinėmis gražiomis rudens dienomis. Taip pat klasės auklėtoja E.Enzinaitė suorganizavo apsilankymą delfinariume, kuriame mokiniai stebėjo užburiantį delfinų pasirodymą.

2018-09-25 Skaityti plačiau

Informacija tėveliams

Rugsėjo 1d. įsigaliojo naujos rekomendacijos dėl vaikų maitinimo organizavimo. Viena iš jų – vaikams rekomenduojama neštis sveikus užkandžius į mokyklas ar darželius (įskaitant šventes ir gimtadienius) ir vengti maisto produktų, kuriais neleidžiama prekiauti mokyklos valgykloje, bufete ar maisto pardavimo automatuose.
Prašome susipažinti su informacija apie nepageidaujamus ir rekomenduojamus maisto produktus ugdymo įstaigose: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/maistas-vaiku-priespieciu-dezutese

2018-09-04 Skaityti plačiau

Mokslo ir žinių diena

Ir vėl priartėjo rugsėjis…
Takeliais vėl bėga vaikystė šviesi…

,,Smeltės” progimnazija laukia visų savo mokinių.
Mokslo ir žinių diena rugsėjo 3d.
9 .00 val. 2-7 kl. mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka
1 klasės į klases renkasi nuo 10.10 val. iki 10.20 val.
10.30 val. 1 kl. ir 8 klasių mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka.

Progimnazijos administracija

2018-08-30 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)