Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Šia proga S.Dacho progimnazijoje vyko anglų k. konkursas „Ką žinai apie Europos šalis, jų kalbas bei simbolius“, kuriame dalyvavo 7-8 klasių mokiniai iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų. Mūsų mokyklos komanda „EuroTeens“ užėmė garbingą I-ą vietą. Šaunuoliai mūsų mokiniai!

2019-09-29 Skaityti plačiau

Etninės kultūros akcija „Šoka visa Lietuva“

Rugsėjo 19 d. Klaipėdos Etnokultūros centras skambėjo nuo muzikos ir žmonių klegesio. Čia susirinko visi mėgstantys liaudišką šokį. Vyko etninės kultūros akcija „Šoka visa Lietuva“. Joje, jau ne pirmus metus, dalyvauja ir mūsų mokyklos folklorinis kolektyvas „Smeltužė“.

2019-09-26 Skaityti plačiau

Saugaus eismo mokymas

Rugsėjo 18 d. pas progimnazijos pirmokus lankėsi policijos pareigūnai. Jie kartu su mažaisiais mokinukais gilinosi į saugaus eismo temą. Pirmokai mokėsi saugaus elgesio einant į mokyklą ir grįžtant iš jos. Policininkai mokinių klausinėjo, patarė, pamokė ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Dabar visi tikrai žino kaip teisingai pereiti gatvę ir būti saugiu kelyje.

2019-09-19 Skaityti plačiau

Sveika, Mokykla!

Nejučia užsidarė vasaros vartai ir Rugsėjo 2-ąją progimnazijoje vėl suskambėjo mokyklinis varpelis, kviesdamas į Mokslo ir žinių dienos šventę. Šią dieną mokyklos kiemas mirgėjo gėlėmis, skambėjo muzikos garsais, skleidėsi vaikų, tėvelių ir mokytojų šypsenomis. Šventė prasidėjo pirmokų ir aštuntokų iškilminga eisena, aidėjo eilėraščių posmai, dainos ir muzikos melodijos. Su vasara atsisveikinti padėjo smagus šokis. Po to šventė persikėlė į klases, kuriose vyko džiaugsmingi mokinių ir mokytojų susitikimai, dalijimasis vasaros įspūdžiais ir viltingais lūkesčiais. Direktoriaus, mokytojų, mokinių sveikinimai ir linkėjimai ne tik drąsino pirmokus, bet ir įkvėpė naujiems siekiams visą progimnazijos bendruomenę.

2019-09-04 Skaityti plačiau

Mokslo ir žinių diena

Išlydėjęs vasarą rugsėjis

Beldžiasi į dar šiltas duris,

Sako: ,,Aš esu rudens nešėjas,

O tu, vaike, būki mokinys! “

,,Smeltės” progimnazija laukia visų savo mokinių

Mokslo ir žinių diena rugsėjo 2d.

1 klasės į klases renkasi nuo 10.05 val. iki 10.15val.

10.20 val. 1 kl. ir 8 klasių mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka

11.00 val. 2-7 kl. mokiniams pirmoji mokslo metų pamoka (renkamės į nurodytas klases)

Progimnazijos administracija

2019-08-27 Skaityti plačiau

INFORMACIJA DĖL MOKINIO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMŲ

INFORMACIJA DĖL MOKINIO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMŲ

Informuojame, kad vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 26 d. įsakymu Nr. V-657 „Dėl elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“, nuo 2018 m. birželio 1 d. duomenys, susiję su mokinio sveikatos pažymėjimu, visose asmens sveikatos priežiūros įstaigose privalo būti tvarkomi elektroniniu būdu. Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas vaiko sveikatos pažymėjimas patenka į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS). Su šia sistema dirba ir mokinio sveikatos duomenis mato visuomenės sveikatos specialistai, vykdantys visuomenės sveikatos priežiūrą mokykloje.

2019-08-27 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)