Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

GERBIAMI TĖVELIAI IR VISI, KURIE REMIATE IR (AR) NORĖTUMĖTE PAREMTI MŪSŲ PROGIMNAZIJĄ

Esame dėkingi už Jūsų skirtą paramą „Smeltės“ progimnazijai. Šiuos pinigus, vykdydami savo įsipareigojimus, panaudosime progimnazijos aktų salės garso aparatūros įsigijimui kuri užtikrintų kokybišką garsą mokinių koncertų, renginių metu. Nekantriai laukiame aktų salės remonto, kuris vyks vasaros atostogų metu. Tikimės, kad pasitiksime naujus mokslo metus su suremontuota aktų sale kurioje bus įrengta moderni garso aparatūrą. „Smeltė“ auga ir modernėja, tačiau lėšų vis dar trūksta, kad galėtume įvykdyti visus sumanymus.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus progimnazijos gerovei ir šiemet 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) skirti „Smeltės“ progimnazijai. Lėšas panaudosime vieno technologijų kabineto remontui bei reikalingos šiuolaikiškos įrangos įsigijimui.

Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai bei tikimės Jūsų supratimo, jog pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis turtinant progimnazijos materialinę bazę, gerinant ugdymo proceso kokybę, modernizuojant mokymosi aplinką, skirtą mokinių ugdymui.

1,2 proc. GPM skyrimas progimnazijai užtruks tik kelias minutes, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai,o Jūsų pajamos nuo to visiškai nepasikeis – nesumažės.
Prašytume iki šių metų, liepos 1 d., užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04 ir būtinai pasirašius pateikti ją Jums patogiu būdu:

  1. Klasių vadovams (formos FR0512 versijos 04 teiraukitės klasių vadovų, progimnazijos raštinėje, administracijoje; formą galima rasti progimnazijos svetainėje –https://smeltes.lt). Prašymą reikia pildyti juodos spalvos rašikliu, spausdintinėmis raidėmis (užpildytą formą galima atnešti į progimnaziją, iš kur jis bus nusiųstas į Valstybinę mokesčių inspekciją).
  2. Valstybės mokesčių inspekcijos (VMI) skyriui išsiųsti laišką adresu:

Valstybinė mokesčių inspekcija

Deklaracijos tvarkymo skyrius

Neravų g. 8

Druskininkai

LT-66401

  1. FR0512 versijos 04 formą galite užpildyti pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistemahttp://deklaravimas.vmi.lt

Progimnazijos rekvizitai:
Klaipėdos „Smeltės“ progimnazija, įmonės kodas 290445190
Reikjaviko g. 17, LT-94257, Klaipėda. Tel. (8 46) 345832, el. paštas:smeltesm@gmail.com
Bankas AB Luminor LT034010042300056180

Kilus bet kokiems neaiškumams, kreipkitės į savo vaiko klasės vadovą ar Progimnazijos administraciją tel. Nr. 8 46 345832, el. paštu:smeltesm@gmail.comarba skambinkite Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpuoju tel. Nr. 1882. Iš anksto dėkojame visiems, kurie skirsite 1,2 proc. GMP „Smeltės“ progimnazijai ir už bendrą siekį kurti saugias, modernias bei patrauklias progimnazijos aplinkas mūsų vaikams.

„Smeltės“ progimnazijos bendruomenės vardu, direktorius Arūnas Matuzas

 
 

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)