Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Mokykla sulaukė svečių

Penktadienį svečiuose lankėsi Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojų komanda. Pradinių klasių mokytoja metodininkė R. Ramanauskienė dalinosi gerąja patirtimi, pristatė matematikos mokymosi platformos Eduten galimybes ugdymo procese.

2023-05-23 Skaityti plačiau

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ koncertas

Gražų gegužės 16 dienos  vakarą į mokyklos aktų salę rinkosi  visi, kurie visada laukia mokyklos folklorinio ansamblio „Smeltužė“ koncertų ir vakaronių. Šiais metais kolektyvas pakvietė į „ Šuldi ruldi“ vakaronę. Ir ansamblio vaikai, ir buve smeltužiukai, tėveliai, mokytojai, mokyklos vaikai smagiai leido laiką dainuodami, šokdami, žaizdami , spėdami mįsles, dalyvaudami konkursuose. Vakaronės pabaiga buvo skirta pagerbti 7 smeltužiukams - Gustei, Evai, Atėnei, Orestai, Akvilei, Nagliui, Evaldui, kurie baigia progimnaziją ir kartu atsisveikina su „Smeltužės“ kolektyvu, kurio veikloje  dalyvauja nuo pirmų klasių. Žiūrėjome filmą apie praleistus kolektyve metus, vyresnieji berniukai atidavė mažiesiems berniukams savo skrybėles, įteikėme atminimo dovanėles.

2023-05-22 Skaityti plačiau

4a klasė paminėjo Šeimos šventę

Gegužės 15-oji – tarptautinė Šeimos diena. Mokyklos Aktų salėje tą vakarą susirinko didelis 4a klasės mokinių, tėvelių, senelių ir kitų giminaičių būrys. Po gražaus koncerto tėvelius ir mamytes vaikai pakvietė šokti valso. Na o po švelniai ir svajingai atliktos dainos „Gintarai“, mokiniai papuošė mamyčių galvas savo rankų darbo gėlių karūnomis. Tėveliams įteikė pačių dekoruotus pereinamuosius šeimos puodukus. Gražus bendruomenės renginys sušildė ne vieną širdį.


2023-05-18 Skaityti plačiau

Kvietimas

2023-05-17

Irklavimo varžybos

Balandžio 25 - gegužės 5d Klaipėdos irklavimo centre vyko tarpmokyklinės uždarų patalpų irklavimo moksleivių varžybos. Kadangi varžybos yra naujos tai ir susidomėjimas iš moksleivių pusės buvo itin didelis (80 dalyvių). Varžybos buvo komandinės (skaičiuojamas bendras rezultatas). Komandą sudarė 7 berniukai ir 5 mergaitės iš 5,6,7,8-ų klasių. Rungtis 250m ant specialaus irklavimo treniruoklio. Po dviejų savaičių varžybų maratono paaiškėjo kad „Smeltės“ progimnazijos moksleiviai vedini fizinio ugdymo mokytojų Tado Katlioriaus ir Reginos Baraišienės iškovojo 1-ąją vietą tarp Klaipėdos progimnazijų. Taip pat buvo apdovanoti ir individualiai geriausius savo amžiaus grupėse rezultatus pasiekę moksleiviai. 

Katliorių.

2023-05-16 Skaityti plačiau

Susitikimas su Europos Sąjungos departamento direktoriumi

 6g ir 8g klasės mokiniai, turėjo puikią galimybę dalyvauti susitikime su Europos Sąjungos departamento direktoriumi Robertu Bružila. Tai LR Užsienio reikalų ministerijos organizuojamo projekto „Atgal į mokyklą”dalis, kurio metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą (ES). Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga

2023-05-16 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)