Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Dailės olimpiada

Progimnazijos 8a klasės mokinė Vlarija Rimkutė tapo 30-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados laureate!

Mokinė atsakingai ruošėsi visiems trims olimpiados turams ir sukūrė puikius darbus. Baigaimasis turas vyko balandžio 12 d. Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje2024 metų olimpiados tema – „Laisvas kaip paukštis“, kviečianti susimąstyti apie laisvę ir atsakomybę. Olimpiadoje dalyvavo 68 mokiniai iš 56 savivaldybių.

2024-04-18 Skaityti plačiau

„Natūralūs dažai“

Sausio – balandžio mėnesiais 8 klasių mokiniai dalyvavo integruotame chemijos – dailės pamokų projekte „Natūralūs dažai“. Šio projekto metu mokiniai gamino kazeininius dažus iš varškės chemijos pamokos metu. Dailės pamokų metu mokiniai pagamintų dažų bazę maišė su natūraliais ir sintetiniais pigmentais.

2024-04-17 Skaityti plačiau

"Doros keliu"

2024-04-16d. progimnazijos skaitykloje vyko 5 klasių dorinio ugdymo popietė "Doros keliu". Klasių komandos turėjo puikią progą etikos ir tikybos pamokose įgytas žinias įtvirtinti atliekant įdomias užduotis.

2024-04-17 Skaityti plačiau

Popietė

2024-04-15d. progimnazijoje vyko 5a klasės integruota muzikos ir tikybos popietė "Ko mus moko senovės žmonių išmintis?" Popietėje dalyvavo Klaipėdos Kristaus Karaliaus parapijos klebonas Virgilijus Poškus,kuris pasidalino mintimis apie išminties svarbą žmogaus gyvenime.

2024-04-16 Skaityti plačiau

Mokyklos svečias Martynas Mažeika – apie krepšinio pasaulį atvirai

Penktadienį, balandžio 12 dieną Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos direktorius Arūnas Matuzas ir pavaduotoja ugdymui Jurgita Padriezienė ranką spaudė, svečiams iš sporto pasaulio. Čia lankėsi VšĮ „Neptūno krepšinio klubas“ direktorius Martynas Mažeika ir komunikacijos vadovas Rokas Misevičius.

Penkiolikmetis jau profesionalas

Svečiai noriai pasakojo apie krepšinio pasaulį, atsakinėjo į moksleivių užduodamus klausimus. Martynas Mažeika yra tvirto sudėjimo vyras, jo batų dydis 48.  Jam teko mokintis Klaipėdos „Saulėtekio“, „Sendvario“ progimnazijose, o baigė „Ąžuolyno“ gimnaziją.  Krepšininkas neslėpė, kad karjeros aukštumų galima pasiekti ir gan jauname amžiuje. Jis pradėjo žaisti būdamas 10, o sulaukęs penkiolikos metų tapo jauniausiu profesionaliu krepšininku. Nepaisant to, pergalės ir direktoriaus postai į jo gyvenimą lengvai neatkeliavo. Tam, kad džiaugtis sėkme ir pergalėmis reikia patirti didelį fizinį ir psichologinį krūvį. Būnant vadovu, tenka didžiulė atsakomybės našta.

2024-04-15 Skaityti plačiau

SVEIKINAME– DŽIAUGIAMĖS – DIDŽIUOJAMĖS

Matematika yra mokslų karalienė, o skaičių teorija – matematikos valdovė.
Karlas Frydrichas Gausas


SVEIKINAME– DŽIAUGIAMĖS – DIDŽIUOJAMĖS !

EIMANTAS KUIZINAS
3–4 kl. mokinių Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Klaipėdos miesto etape užėmė I vietą.


2024-04-12 Skaityti plačiau

Pasipuošę profesijų atstovais

Profesijų diena „Smeltės“ progimnazijoje paminėta itin smagiai.  Mokiniai paliko uniformas namuose ir atvyko į pamokas persirengę mėgstamos profesijos atstovais.  Pirmo aukšto foje profesionali fotografė Laura Šimkutė fiksavo įdomiausiai persirengusius mokinius. Ji surengė nepakartojamą fotosesiją.

2024-04-08 Skaityti plačiau

Mokiniai atostogauja, o mokytojai mokosi

Balandžio 4 dieną progimnazijoje vyko mokytojų forumas „Klasės vadovo vaidmuo valdant pokyčius“. Mokytojai ir švietimo pagalbos specialistai dalinosi savo patirtimi ir žiniomis apie ugdytinių skatinimą, motyvavimą, vadovavimo klasei būdus ir iššūkius ir bendradarbiavimo su mokiniais ir jų tėvais (globėjais / rūpintojais) stiprinimą siekiant vaiko pažangos.

2024-04-08 Skaityti plačiau

Edukacija „Įžiebk savo švyturį“

Kovo 26-28 dienomis 6a, 6b ir 6c klasių mokiniai su vadovėmis dalyvavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vykusioje edukacijoje, skirtoje Švyturių metams minėti, „Įžiebk savo švyturį“. Mokiniai daug sužinojo apie pasaulio ir Lietuvos švyturius, Klaipėdos švyturių įstoriją, atliko komandines interaktyvias užduotis.

2024-03-29 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)