Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Sveikiname!

Kovo 23 d. vyko Klaipėdos miesto mokyklų 4 klasių mokinių nuotolinis anglų kalbos konkursas „Junior Spelling Bee“. 4 d klasės mokinys Ignas Zigmantas užėmė I vietą, mokytoja Ilona Piekienė.
Sveikiname ir džiaugiamės!

2021-03-24 Skaityti plačiau

„Lašelio kavinė“

Kovo 22d. minima Pasaulinė vandens diena. Prisijungiant prie projekto: „Žemė ir vanduo – mūsų brolis ir sesuo“ buvo organizuojamos veiklos susijusios su vandeniu.
„Lašelio kavinės“ atidarymas vyko praėjusią savaitę. „Smeltės“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai vandens dienai ruošėsi labai intensyviai. 5-tų klasių mokiniai žaidė viktoriną „Lašelio kavinė“ su visuomenės sveikatos specialiste D. Stasiškiene. Joje buvo atskleista daug įdomių faktų apie vandenį.

2021-03-22 Skaityti plačiau

BENDRUOMENINIS PROJEKTAS „Žemė ir Vanduo - mano brolis ir sesuo”, skirtas Žemės ir Vandens dienai paminėti.

Kovo 15-19 d. 1 – 4 klasių mokiniai klasės valandėlių metu diskutavo apie Žemės ir Vandens naudą žmogui bei saugojimo būtinybę. Aptarė progimnazijos sveikatos priežiūros specialistės Dovilės Stasiškienės pateiktis, žiūrėjo filmukus. Savo rūpestį Žeme ir Vandeniu pademonstravo piešiniuose „Lašelio ir Žemės draugystė“.
Kviečiame į virtualią 1-4 klasių mokinių piešinių parodą.

2021-03-21 Skaityti plačiau

Pavasario šaukliai

„Smeltės“ progimnazijos priešmokyklinės grupės mokiniai dažnai stebi gamtą ir jos pokyčius. Pasivaikščiodami vaikai pastebi iš sniego keliančias galveles snieguoles, sukrautus medžių pumpurus, parskridusius varnėnus, laukia parskrendančių gandrų. O ko negalime pamatyti gamtoje, semiamės žinių pamokėlių metu. Kokią vaikai mato pavasarėjančią gamtą, sudėjo savo darbeliuose.

2021-03-21 Skaityti plačiau

Kaip pagerinti savijautą nuotolinio mokymosi metu?

Daugelis žinome, kaip svarbu karantino metu išsaugoti gerą savijautą. Todėl klasės valandėlių metu 7a klasės mokiniai dažnai aptaria įvairius būdus, kaip išlaikyti energijos lygį ir dvasinę ramybę.
Kad gerai jaustumėmės, svarbu laiku ir gerai pasirūpinti savimi bei artimaisiais, sportuoti, sveikai maitintis, išsimiegoti. Nuotaiką sau pakelti galima ir susitvarkius aplinką, užsiimant įdomia ir malonia veikla, papuošiant namus, dalijantis gera energija su aplinkiniais. Mokiniai atliko įvairias užduotis, tokias kaip „Atsitiktinis geras darbas“.

2021-03-16 Skaityti plačiau

Sveikiname!

2021 m. vasario 24 dieną Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijoje vyko tradicinis 5 - 8 klasių mokinių  matematikos konkursas „Kodas“. Dalyvavo 100 mokinių iš 13 Klaipėdos miesto mokyklų. I vietą bei „Mokslo ir žinių“ statulėlę laimėjo mūsų progimnazijos 8b klasės mokinė Vytautė Bartkevičiūtė. Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

2021-03-15 Skaityti plačiau

Kovo 11-osios akcija „Judu su Lietuva pirmyn“

Kovo 11 d. minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 31-ąsias metines buvo organizuojama bėgimo ir ėjimo akcija ,,Judu su Lietuva pirmyn“. Tai reiškia, kad ,,Smeltės“ progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai turėjo lauke įveikti mažiausiai 11000 žingsnių ar 11000 metrų atstumą. Moksleiviai buvo skatinami judėti ir suprasti, kad Laisvė - tai nėra duotybė. Už laisvę reikia kovoti, o tai reiškia judėti ir padaryti kažką daugiau nei įprastai.

2021-03-14 Skaityti plačiau

KLaipėda, švenčianti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną

„Smeltės“ priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo diena, susipažino su Lietuva, rodomomis skaidrėmis. Dainavo dainelę „Nupiešiu Lietuvą“, su džiaugsmu piešė, lankstė laivelius, kūrė uostą.
Mūsų miestas Klaipėda - uostamiestis, į kurį gali suplaukti iš viso pasaulio laivai.
Tai vartai į laisvę, santarvę, pilietiškumą, stiprybę Valstybės kūrimo kelyje.

2021-03-12 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Kovo 5 dieną vyko Klaipėdos miesto mokyklų 5-8 klasių mokinių nuotolinė matematikos olimpiada. 5g klasės mokinė Meda Vaišnoraitė užėmė II vietą, mokytojas A.Matuzas. 5a klasės mokinys Elijus Dilys užėmė III vietą, mokytoja N.Matuzienė.
Sveikiname, džiaugiamės, kad garsinate mūsų progimnaziją!

2021-03-12 Skaityti plačiau

Sbeikiname!

2021 m. vasario mėnesį progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 8 klasių Lietuvių kalbos olimpiados mokyklinis etapas. Jo metu paaiškėjo, kurie aštuntokai geriausiai išmano gimtosios kalbos sistemą. Trijų pirmųjų vietų laimėtojai keliaus į miesto etapą, kuris vyks 2021 m. kovo 18d.
Šiais mokslo metais geriausiai lietuvių kalbą išmano šios aštuntokės. Jos ir atstovaus progimnazijai miesto Lietuvių kalbos olimpiadoje.
Vytautė Bartkevičiūtė 8b 1vieta
Ieva Jefišova 8b 2 vieta
Urtė Mikaločiūtė 8a 3 vieta
Mergaitėms linkime sėkmės miesto etape.

2021-03-12 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)