Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo
www.esinvesticijos.lt
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose“ (projekto kodas 09.1.3-CPVA-R-724-31-0006). Projektas yra įgyvendinamas pagal 2018 m. vasario 19 d. tarp Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ir viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros pasirašytą projekto finansavimo sutartį.

2021-05-31 Skaityti plačiau

Projektas „Sveikata visus metus 2021“

Šiais metais „Smeltės“ progimnazijos komanda „SuperS“ dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“.
Projekto tikslas-padėti mokiniams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Projekto dalyviai: 5a klasės mokiniai, sveikatos specialistė Dovilė, technologijų mokytoja Evalda, fizinio ugdymo mokytoja Regina, pradinių klasių mokytoja Edita, geografijos mokytoja Jurgita.

2021-04-12 Skaityti plačiau

Video sveikinimas-koncertas Atvelykio proga

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ vaikai, tėveliai, vadovė Raimonda sveikina 3 dalių filmuku-koncertu „Čir vir vir pavasaris“ visą mokyklos bendruomenę su pavasario šventėmis, artėjančiu Atvelykiu.

2021-04-07 Skaityti plačiau

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021

Kiekvienais metais kovo mėnuo yra sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ. Siekiant mažinti patyčių paplitimą, turime kasdien stengtis būti tolerantiški, supratingi, pakantus kitam žmogui. Visi esame skirtingi, tačiau visi norime būti priimti tokie, kokie esame. Todėl stenkimės būti draugiški, gerbkime vienas kitą, stenkimės suprasti vienas kitą ir toleruoti kito žmogaus nuomonę. Kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių mūsų aplinkoje būtų kuo mažiau, o dar geriau, kad jų iš vis nebūtų.

2021-04-06 Skaityti plačiau

Velykos!

Su šiltais saulės spinduliais, pražydusiomis pavasario gėlėmis, prabudusia gamta "Smeltės" priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai laukė pavasario šventės - Velykų. Kasdien vaikai mielai mokėsi atlikti velykinius darbelius įvairia technika – išbandė ir naują - ant glamžyto šlapio popieriaus, pasitelkdami įvairias spalvas ir formas, kūrėme lankstinius ir kompozicijas perteikdami Velykų nuotaikas klasėje, ir kas mokosi nuotoliniu būdu namuose.
Linksmų, džiugių švenčių!

2021-04-03 Skaityti plačiau

Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ 2021

Visą kovo mėnesį progimnazijoje vyko įvairūs užsiėmimai, akcijos, piešinių konkursai, draugystės pertraukėlės apie patyčias, jų žalą, kaip jų išvengti.
Per Tamo dienyną ir Facebook Smelte Plius 1- 8 kl. mokinių tėvams buvo išsiųstas laiškas apie Sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ 2021 „Laimė turėti tikrą draugą“.
Progimnazijos hole vyko akcija „Linkėjimai kitam ir sau“, kurioje buvo galima užrašyti malonų palinkėjimą, jį užklijuoti stende, o nuo stendo pasiimti tai, ko linkėtum šiandien sau. Akciją vykdė progimnazijos psichologė Dalia Klumbienė ir LCC studentė Rita Akstinavičiūtė.

2021-04-02 Skaityti plačiau

6c klasės prevencinė veikla

Mokyklos psichologė ir psichologijos studentė vedė patyčių prevencijai skirtą klasės valandėlę "Kaip atpažinti patyčias".
Su 6c klasės mokiniais "Kovas - mėnuo be patyčių" prevencijai turėjome užsiėmimą klasės valandėlės metu " Skundimas ar pagalbos prašymas".
Antri metai vykdome "Lios Quest" paauglystės programą. Gvildename prevencines temas. "Žalingi įpročiai - alkoholis, rūkymas, narkotikai ir jų sukeliamos problemos".

2021-04-02 Skaityti plačiau

Velykinis atvirukas

Visi laukiame pavasario, o kartu su juo ir vienos gražiausių pavasario švenčių - šv. Velykų. Kad Velykų būtų laukti smagiau, priešmokyklinės grupės vaikučiai darė sveikinimo atvirukus. Vieni mokykloje, kiti atsiuntė darytus namuose. Atvirukai įvairūs, spalvingi, atlikti įvairia technika.
Šv. Velykų proga linkime nedūžtančių vilčių ir svajonių išsipildymo!

2021-04-02 Skaityti plačiau

Žemės diena

Kovo 15 -18 dienomis 6-8 klasių mokiniai dalyvavo geografijos pamokoje skirtoje Žemės dienai „Mano Žemė“. Kalbėjome apie tai, kokia ypatinga ir išskirtinė Žemė, kokia turtinga augalų ir gyvūnų įvairovė, tačiau tuo pačiu metu - labai pavargusi nuo žmogaus neigiamos veiklos. Aptarėme, kaip prisidedame prie Žemės užterštumo, klimato atšilimo ir ką galėtumėme padaryti, kad mūsų Žemei būtų lengviau.

2021-03-28 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)