Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Ankstyvosios intervencijos programa

Kas tai? Ankstyvosios intervencijos programa - tai planingų ir sistemingų priemonių visuma, skirta eksperimentuojantiems, nereguliariai vartojantiems psichoaktyviąsias medžiagas jauniems asmenimis.
Kas organizuoja ir veda šią programą Klaipėdos mieste? Šios programos užsiėmimus organizuoja ir veda Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro bei pedagoginės psichologinės tarnybos specialistai baigę teisės aktų nustatyta tvarka akredituotą mokymo programą.
Kam ji skirta ir kas joje gali dalyvauti? Nepilnamečiams asmenims nuo 14 metų, kurie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas (išskyrus tabaką), bet nėra nuo jų priklausomi, tačiau pasižymi rizikinga elgsena.

2019-11-15 Skaityti plačiau

Žaismingas ruduo

Nors už lango darganotas ir lietingas oras, tačiau ruduo gali būti netikėtas ir jaukus, gausus gėrybių, formų ir spalvų. Ruduonuostabus metas, kviečiantis kurti ir improvizuoti...
Dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinukai“ 1- 4 klasių mokiniai kviečia aplankyti karpinių parodą, kurioje atgyja žaismingas ruduo...

2019-11-08 Skaityti plačiau

Saldi išvyka

Lapkričio 4 dieną 2d klasės mokiniai vyko į ,,Roshen“ saldainių fabriką. Ten antrokai turėjo galimybę susipažinti su konditerių darbu ir patys pabuvoti konditerių ,,kailyje“.
Mokiniai apsilankė „kino salėje“ ir po trumpo pasakojimo apie ,,Roshen“ korporacijos sukūrimą, žiūrėjo kino siužetą „Šokolado fabrikas“. Siužetas supažindino mokinukus su konditerinių gaminių gamyba.
Vėliau antrokai aplankė gamybines patalpas, kur savo akimis pamatė visą ,,Roshen“ karamelės gamybos procesą.

2019-11-06 Skaityti plačiau

Sveikiname Arną!

Spalio 25 dieną Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovo konkursas, kuriame dalyvavo Klaipėdos miesto 8 – 12 klasių mokiniai. Mūsų mokyklos mokinys Arnas Venys (8c klasė) šiame konkurse užėmė II vietą. Sveikiname ir džiaugiamės Arno pasiekimais.

2019-11-05 Skaityti plačiau

„Smeltužės“ naujokų krikštynų popietė

Folklorinio ansamblio „SMELTUŽĖ“ vyresnieji vaikai 2019-10-24, kaip ir kiekvienais metais, organizavo naujokų „krikštynų“ popietę, kurioje visi smagiai šoko, dainavo, naujokai atliko užduotis įrodančias, kad gali vadintis tikrais smeltužiečiais, žaidė ir vaišinosi mamyčių įdėtomis vaišėmis. Džiaugiamės pagausėjusiu būriu draugų.

2019-11-04 Skaityti plačiau

„Moliūgų fiesta 2019“

Spalio 23 d. Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos kieme vyko tradicinis bendruomenės renginys „Moliūgų fiesta 2019“. Progimnazijos taryba inicijavo projektą ir ragino mokytojus prisijungti prie renginio organizavimo. Savanoriškai prie darbų prisijungė mokytojos I.Norvaišienė, G.Kubilienė, R.Baraišienė, L.Mozūraitienė, L.Stonkienė, R.Grybaitė, soc. pedagogė D.Grigienė, renginio koordinatorė E.Enzinaitė.
Nuo pat ankstyvo ryto progimnazijoje buvo širdžiai mielas šurmulys. Tėveliai ir mokiniai nešė, vežė didžiulius, „milžiniškus“, kiek mažesnius ar mažus moliūgus. Penktų ir aštuntų klasių mokiniai aktyviai dirbo registracijoje, vėliau komisija, kuri buvo sudaryta iš Tėvelių aktyvo, atsakingai skaičiavo moliūgus bei skirstė pirmąsias vietas.

2019-10-25 Skaityti plačiau

6c klasės bendruomenės vakaras

Spalio 22 dienos pavakarę į ,,Smeltės“ progimnaziją rinkosi 6c klasės mokiniai ir jų tėvai, kur vyko bendruomenės vakaras ,,Moliūgo galva – idėjų pilna“.
Moliūgų gausa, gera nuotaika bei pagalba vienas kitam padėjo sukurti jaukią atmosferą. Vakaro metu ne tik pjaustėme ir skaptavome moliūgus, bet ir vaišinomės auklėtojos iškeptu obuolių pyragu, gardžiavomės namine duona, kurią iškepė Nerijaus Simanausko mama.

2019-10-24 Skaityti plačiau

Evakuacijos pratybos

Šiandien Priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su mokyklos administracija organizavo evakuacijos pratybas. Tariamas gaisro židinys buvo I a. fojė, todėl evakuacija centriniais laiptais ir centriniais išėjimais buvo neįmanoma. Toks netikėtumas nesutrikdė mokytojų ir mokinių, visi pasirinko kitus, saugius evakuacijos kelius ir saugiai susirinko į sutartą vietą progimnazijos aikštyne. Evakuaciją organizavę pareigūnai pasidžiaugė mokinių drausmingumu, susikaupimu ir atsakingumu.

2019-10-22 Skaityti plačiau

Folklorinio ansamblio „Smeltužė

Spalio 18-19 dienomis „Smeltužės“ kolektyvas vyko į smagią ir įdomią kelionę į Biržus. Folklorinis ansamblis „Smeltužė“ aplankė Karvės olą, Radvilų pilį, Širvėnos tiltą ir dalyvavo VI respublikiniame skudutininkų ansamblių, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalyje „Dudutis“. Šauniausia kelionė su bendraminčiais!

2019-10-21 Skaityti plačiau

Penktokų popietė

Š.m spalio 18d. vyko penktų klasių popietė „Aš penktokas“, kurią organizavo ir pravedė aštuntų klasių mokiniai. Renginio metu Liuciferio klampynėje penktokai rungėsi su GĖRIU ir BLOGIU. Atlikus visas rungtis paaiškėjo, jog nugalėjo GĖRIS ir DRAUGYSTĖ. Visų nuotaika buvo linksma ir pakilėta.

2019-10-20 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)