Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Edukacija „Matau, galvoju, kuriu“

Vasario 6 dieną, priešmokyklinės grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Rasa ir Gražina, padėjėja Birute vyko į KU Botanikos sodą. Sodas įkurtas 1993 m., vaizdingame Danės upės slėnyje, buvusio dvaro parko teritorijoje, kaip dendrologinis parkas.
Ugdytiniai susipažino su parko teritorija, su gausia kiparisinių ir pušinių šeimos augalų kolekcija, grožėjosi besiskleidžiančiomis magnolijomis. Po to vaikai dalyvavo edukacijoje „Mastau, galvoju, kuriu“. Ugdytiniai noriai atsakinėjo į edukatorės klausimus, atliko užduotis.

2020-02-14 Skaityti plačiau

Apsilankymas sporto klube „Startukas“

Sausio 31 d. rytą 1c klasės mokiniai praleido fiziškai aktyviai. Jie vyko į sporto klubą „Startukas“. Klubo trenerė Aušrinė Gedrimaitė pravedė puikią treniruotę, kurioje buvo lavinamos tokios fizinės ypatybės kaip vikrumas, lankstumas, koordinacija, pusiausvyra, raumenų jėga. Treniruotėje buvo naudojamas „Kids Athletics“ inventorius.
Mokiniai po tokios rytinės treniruotės buvo kupini gerų emocijų.

2020-02-12 Skaityti plačiau

Sveikiname!

SVEIKINAME! DŽIAUGIAMĖS! DIDŽIUOJAMĖS!
Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos 5-8 klasių mokinių
2019-2020 m. m. I pusmečio TOP- 14
(vidurkis > = 9,00)

2020-02-11 Skaityti plačiau

„Daili rašysena – mano atspindys“

Sausio 28 dieną mūsų progimnazijoje vyko 5-8 klasių dailaus rašto konkursas, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos. Jame dalyvavo iš kiekvienos klasės tie mokiniai, kurie pirmame konkurso etape demonstravo taisyklingą ir gražią lietuvių kalbos rašyseną. Antro turo dalyvius vertino lietuvių kalbos mokytojų komisija ir kiekvienoje klasių grupėje rinko prizininkus. Pirmųjų vietų laimėtojai atstovaus mokyklai Klaipėdos miesto 5-8 klasių dailiojo rašto konkurse „Žąsies plunksna“.
Sveikiname nugalėtojus:
I vieta – Ema Paulauskaitė, 5a kl.
II vieta – Roberta Makarenkaitė, 5a kl.
III vieta – Alina Jupatova, 5a kl.

I vieta – Klaudija Mulskytė, 6a kl.
II vieta – Goda Garmutė, 6a kl.
III vieta – Karolina Petrova, 6a kl.

2020-02-03 Skaityti plačiau

Ar garini, ar rūkai – vis tik save žudai

Progimnazijoje įvyko įdomus ir mokiniams labai aktualus renginys „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai“. Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo remiamame renginyje mokiniams suprantamai ir įtaigiai kalbėta apie elektroninių cigarečių žalą vaikų sveikatai. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 progimnazijos moksleivių.
Lektorius – medicinos mokslų studentas pristatė video medžiagą gausiai iliustruotą prezentaciją, kurioje išsklaidyta 10 mitų apie elektronines cigaretes ir jų poveikį sveikatai. Sugriauti mitai, kad elektroninės cigaretės nekelia pavojaus sveikatai, kad jas galima vartoti vaikams, kad jos nesukelia priklausomybės ir yra puiki pagalba metantiems rūkyti ir kiti.

2020-02-03 Skaityti plačiau

„Raštingiausio mokinio konkursas

Sausio 27-29 dienomis mokykloje vyko „Raštingiausio mokinio konkursas". 5-7 klasių mokiniai, rašydami diktantą, varžėsi dėl raštingiausio mokinio vardo. Konkurse iš viso dalyvavo 43 mokiniai. Peržiūrėjus darbus, paaiškėjo, jog geriausiai diktantą parašė šie mokiniai:
1 vieta - Deimantė Barauskaitė 5g , Karolina Petrova 6a, Džiugas Remeikis 7a;
2 vieta - Gustė Rusteikaitė 5g, Vykintė Dainiūtė 6a, Urtė Mikaločiūtė 7a;
3 vieta - Via Bartkevičiūtė 5a, Milda Šakalytė 6c, Ieva Jefišova 7b.
Šie mokiniai šiais metais yra raštingiausi! Sveikiname nugalėtojus.

2020-02-03 Skaityti plačiau

Folkloro festivalis „Žiemos vakarai-II“

2020-01-25 mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė“ dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo folkloriniame festivalyje „Žiemos vakarai-II“. Baigiamajame koncerte svečius supažindino su Klaipėdos krašto folkloru ir aukštaičių skudučiavimo tradicija. Po koncerto kartu su svečiais linksminosi vakaronėje, kurioje mokė svečius lietuviškų šokių ir patys mokėsi kitų šalių šokių ir ratelių. Festivalis paliko daug gražių, spalvingų ir džiugių akimirkų.

2020-01-28 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Š. m. sausio 23 dieną Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vyko Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių istorijos konkursas „1923 m. Klaipėdos sukilimas“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 97 metinėms. Mūsų mokyklos komanda iškovojo III vietą, buvo apdovanota diplomu bei knygomis „Kova dėl Klaipėdos: įvykiai ir žmonės”. Sveikiname nugalėtojus: Justiną Dulkytę (8b), Domantą Kinčių (8c), Dominyką Šiaulį (8c) ir Arną Venį (8c).

2020-01-27 Skaityti plačiau

Direktoriaus Arūno Matuzo 2019 metų veiklos ataskaita

Skelbiame Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos vadovo 2019 metų veiklos ataskaitą. Iki sausio 30 d. laukiame pastabų ir siūlymų dėl ataskaitos vertinimo. Siųsti progimnazijos el. paštu smeltesm@gmail.com

Arūno Matuzo 2019 metų veiklos ataskaita

2020-01-20 Skaityti plačiau

Edukacine pamokėlė „Renkame metų knygą kartu“

Aš labai norėčiau būti karaliumi, siūti sapnus, rašyti knygą, o gal turėti stebuklingus batus ir įgyti drąsos...
Tokios mintys sukosi vaikų galvose, dalyvaujant edukacinėje veikloje, 2020-01-15, renkant metų knygą kartu. Vaikai svajojo, kūrė savo knygeles, klausėsi skaitomų knygelių, netradicinėje aplinkoje rinko geriausią metų knygą - Norvilo Pauliaus, Šulskytės Jurgos „Strykt pastrykt“ knygutę.

2020-01-19 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)