Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

„Žiemos stebuklai“

Šaltasis metų sezonas – žiema – dažnam asocijuojasi su niūrumu, trumpa diena ir ilgais tamsiais vakarais. Tačiau žiema gali būti ir nuostabi – pilna balto sniego švytėjimo, akį traukianti pusnimis nuklotais kraštovaizdžiais, o taip pat ir kvepianti kalėdiniu pyragu ir imbieriniais sausainiais.
Karpinių būrelio mokiniai kviečia aplankyti virtualią parodą „Žiemos stebuklai“. Darbeliuose atsiskleidžia žiemos grožis, paskatinantis kiekvieną apsidairyti aplinkui, sustoti nors akimirkai ir pamatyti žiemos kuriamus stebuklus. Žiemos stebuklai tesušildo kiekvieną...

2020-12-14 Skaityti plačiau

Advento vainiko pynimas

Nuo senų laikų Advento laikotarpis visiems buvo šventas, pilnas susikaupimo, ramybės ir laukimo metas. Tad gruodžio 2 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo atviroje integruotoje pasaulio pažinimo – tikybos – muzikos pamokoje „Advento vainiko pynimas“. Pamokos metu jie pasidalijo mintimis apie Adventą, deklamavo eiles.

2020-12-04 Skaityti plačiau

Pasaulinė sveikinimosi diena

Lapkričio 21-ą dieną mūsų progimnazijos 5 ir 7 klasių mokiniai minėjo – PASAULINĘ SVEIKINIMOSI DIENĄ. Ši diena buvo sumanyta 1973 m., kai didžiųjų pasaulio valstybių žmonės dėl šaltojo karo aplinkybių buvo susipriešinę, mažai bendravo. Du broliai iš JAV visam pasauliui tada išplatino žinią, skatinančią maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti.
Pandemijos akivaizdoje mums visiems trūksta nuoširdžių ir malonių pašnekesių su draugais. Todėl mokiniai, minėdami šią dieną, rengė nuotolinę akciją „Pasveikinkim vieni kitus!“, rašė laiškelius savo išsiilgtiems draugams.

2020-11-28 Skaityti plačiau

Vaikų jogos pamokos ONLINE

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai gruodžio 3, 7, 9, 15 d. (13.00 – 13.30) skelbia jogos užsiėmimus vaikams nuotoliniu būdu.
Nuotolinių užsiėmimų tikslas – stengtis motyvuoti, kad visa šeima būtų fiziškai aktyvesnė ir kartu praleistų kuo daugiau laiko (ypač– fiziškai aktyviai). Tyrimai rodo, kad daugiau nei pusė Lietuvos mokinių tėvų nėra praleidę fiziškai aktyvaus laiko kartu su savo vaikais. O tai galėtų pagerinti ne tik bendrą šeimos fizinį aktyvumą, bet ir tėvų bei vaikų tarpusavio santykius.

2020-11-25 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Sveikiname 4b klasės mokinę Gytę Kulikauskytę (muzikos mokytoja R.Milašienė), lapkričio 11 d. respublikiniame muzikos konkurse „Muzika kitaip 2020", laimėjusią 1 vietą.

2020-11-24 Skaityti plačiau

Pirmasis mokslo metų iššūkis su Sveikatiada

Kviečiame balsuoti už pirmąjį šių mokslo metų SVEIKATIADOS iššūkį ,,10 000 žingsnių - vieni juokai"! 4a moksleiviai priėmė ir įvykdė jį - pateiktos įvairios vykdytų užsiėmimų nuotraukos (šiaurietiškas ėjimas, šeimų išvykos, pėdučių gamyba, pamoka su slystančiaiskilimėliaisir kt.).
Balsavimui tereikia įeiti į nuorodą ir atiduoti savo balsą vienu paspaudimu PATINKA.
„Sveikatiados“ komisija apdovanos 5 ugdymo įstaigas.
Laimėtojai bus skelbiami LAPKRIČIO 20 D.

2020-11-18 Skaityti plačiau

Lapkričio 16 d. - Tarptautinė Tolerancijos diena

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos idėja – TOLERANCIJOS DĖLIONĖ. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

2020-11-18 Skaityti plačiau

„Po skėčiu“

Nors už lango įpusėjo lapkritis, vis dar džiaugiamės – toks gražus, spalvotas ruduo, nuklojęs žemę margaspalviais, čežančiais lapais, padovanojęs daug nuostabių, spalvotų akimirkų – tik spėk viskuo grožėtis…
Ruduo, tai ne tik gėrybių gausa, auksaspalviai šnarantys lapai, bet ir lietus bei spalvoti skėčiai. Po 3a klasės mokinių dekoruotais skėčiais slepiasi rudeniniai Dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinukas“ 1-4 klasių mokinių darbai. Ir visai nesvarbu, kad lauke šalta ar lyja lietus, svarbiausia turėti skėtį ir gerą nuotaiką!

2020-11-16 Skaityti plačiau

Komiksai

Šį rudenį Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai, dailės pamokų metu, vadovaujami mokytojos Žanetos Slankauskienės, susipažino su viena iš šiuolaikinės komunikacijos medijų – komiksais bei jų kūrimo ypatumais. Taip žengę pirmąjį žingsnį į šios įtraukiančios meno rūšies pasaulį, su įkvėpimu sukūrė nemažai šmaikščių darbų.

2020-11-11 Skaityti plačiau

Mokinių paroda „Rudens nuotaikos“

Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos 6-tos klasės mokiniai, įkvėpti spalvingo rudens, dailės pamokose, vadovaujami mokytojos Žanetos Slankauskienės, atvaizdavo jį nuostabiose akvarelėse.Vingio bibliotekoje (Vingio g. 11, Klaipėda) atidaryta šių darbų paroda „Rudens nuotaikos“, kuri veiks iki 2020 m, gruodžio 1d. Kviečiame aplankyti. https://www.facebook.com/Vingiobiblioteka/

2020-11-02 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)