Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

INFORMACIJA DĖL PRIĖMIMO Į MOKYKLAS 2019–2020 MOKSLO METAMS

Pranešame, kad aktualiausia su priėmimu 2019–2020 mokslo metams susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (klaipeda.lt) paskyroje „Priėmimas į mokyklas“ (svetainės titulinis puslapis).

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija

2019-01-16 Skaityti plačiau

Sausio 15 – Klaipėdos krašto diena

Prieš 96 metus – 1923 metų sausio 10-15 dienomis, per žvarbias žiemos pūgas, vyko lemtingas lietuvių sukilimas prieš prancūzų valdymą Klaipėdos krašte, užtikrinęs Lietuvos ūkiui galimybę naudotis Klaipėdos uostu. Tai buvo didžiulė diplomatinė, karinė ir kultūrinė pergalė, dėl kurios Klaipėdos kraštas buvo pripažintas Lietuvos dalimi.
Sausio 15 dieną mūsų mokyklos septintokai vyko į Mažosios Lietuvos muziejuje vykdomą edukacinį užsiėmimą, kuriame pagilino savo žinias apie Klaipėdos sukilimą. Juk jei ne šis sukilimas, vargu ar Klaipėdos kraštas priklausytų Lietuvai.

2019-01-15 Skaityti plačiau

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ ir Lietuvoje, ir mūsų mokykloje vyksta jau dvyliktą kartą. Sausio 11 d. rytą mokyklos salėje vyko Laisvės gynėjų dienos paminėjimas, kuriame klausėmės D. Brazdžionio eilių, prisiminėme 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę, apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Minėjimo metu mokiniai uždegė žvakeles, taip pagerbdami žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.

2019-01-13 Skaityti plačiau

INFORMACIJA DĖL PRIĖMIMO Į MOKYKLAS 2019–2020 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad pradėti informacinės priėmimo į mokyklas sistemos diegimo darbai. Šios sistemos pagrindu bus teikiami prašymai mokytis nuo 2019–2020 mokslų metų (t. y. nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.), todėl rašytinių prašymų į mokyklas asmeniškai nešti nereikia. Taip pat primename, kad galimybė teikti prašymus registruotais laiškais yra panaikinta.

2019-01-03 Skaityti plačiau

Viktorina „Ar pažįsti Klaipėdą?“

Gruodžio 19 dieną mokykloje vyko integruota istorijos – rusų kalbos viktorina „Ar pažįsti Klaipėdą?“. Septintokai turėjo atpažinti senosios Klaipėdos žymiausius pastatus, gatves, skulptūras, įvardinti svarbiausius įvykius. Mokiniai rusiškai pasakojo apie šiandieninį miestą ir legendas apie jį.
Septintokų žinias vertino mūsų aštuntokai.

2019-01-02 Skaityti plačiau

7b klasės Kalėdinė bendruomenės vakaronė „Mada ir stilius“

2018 gruodžio 21 dieną, vyko 7b klasės bendruomenės Kalėdinė vakaronė ,,Mada ir stilius", kurioje dalyvavo net Kalėdų senelis (dėkoju p. Rasai). Renginio metu vyko madų šou. Drabužėliai buvo pagaminti iš antrinių žaliavų. Renginį stebėjo ir vertino klasės tėvelių žiūri komisija. Vakaronės metu skambėjo muzika, vyko žaidimai ir šokiai.Vaikai buvo apdovanoti diplomais ir saldumynais, o Kalėdų senelis visai klasei padovanojo kuponą į kino teatrą.

2018-12-28 Skaityti plačiau

Paroda „Žiemos pasaka“

Pažvelgus pro langą, išvystame puikų žiemišką vaizdą. Apsnigę gatvės, namai, medžiai. Viskas paslaptinga, gražu , pasakiška. Todėl neformaliojo ugdymo pradinių klasių dailės būrelio „Spalvų pasaulis“ dailininkai nutarė pavaizduoti šituos įspūdingus vaizdus savo piešiniuose. Visi susikaupę kūrė. Ir štai antrojo aukšto fojė atidaryta šitų darbų paroda „Žiemos pasaka“. Kviečiame visus apsilankyti ir pasidžiaugti mokinių tapybos darbais.

2018-12-21 Skaityti plačiau

Mokinių koncertas bendruomenei „Ant angelo sparnų“

Gruodžio 18 dienos vakarą Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mokiniai ir mokytojos pakvietė visą bendruomenę į šv. Juozapo Darbininko bažnyčią kartu džiaugsmingai švęsti didžiųjų švenčių laukimą. Po šv. Mišių pilnutėlėje Koplyčios salėje žmonės nuščiuvę klausėsi prasmingų eilių, čia liejosi smuiko ir fleitų melodijos, skambėjo varpeliai ir gitaros, šoko ir žaidė mažieji „angelai“. Įvairių amžiaus grupių instrumentiniai ansambliai ir chorai grojo ir dainavo kalėdines dainas, o etnografinis ansamblis liaudies muzika, dainomis ir šokiais priminė senąsias lietuvių Advento tradicijas.

2018-12-20 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)