Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Sveikiname I vietos nugalėtojus!

5a klasės mokinį Pilių Dovydą,
6b klasės mokinę Bartkevičiūtę Vytautę,
7c klasės mokinį Venį Arną,
8a klasės mokinę Paslavskają Dominyką.
Lapkričio 15 d. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje vyko Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projekto, skirto Atkurtos Lietuvos šimtmečiui - „100 klausimų apie Lietuvą”, baigiamasis renginys. Į baigiamąjį konkursą susirinko komandos iš 9 progimnazijų ir 9 gimnazijų. Komandų nariai, naudodamiesi interaktyviais stendais ir savo žiniomis, turėjo atsakyti į klausimus apie Lietuvą. Mūsų mokyklos komanda laimėjo I vietą tarp progimnazijų.

2018-11-16 Skaityti plačiau

Tolerancijos pamoka teatre

Lapkričio 13 dieną 5a klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Reginos Bertašienės ir mokytojos Leilos Mozūraitienės, vyko į Mobilaus teatro edukacinę – prevencinę pamoką apie toleranciją ir bendravimo kultūrą. Mokiniai profesionalių aktorių pagalba susipažino su teatro meno ypatumais, taikė juos savo veikloje: įkūnijo įvairius personažus, kartu ir grupėse kūrė bei inscenizavo gyvenimiškas situacijas. Pasibaigus užsiėmimams mokiniai džiaugėsi patyrę gerų emocijų ir įgavę naudingos patirties.

2018-11-15 Skaityti plačiau

7a klasės išvyka į Klaipėdos aukštąją Jūreivystės mokyklą

Š.m. lapkričio 13 d. 7a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Rita Skolove lankėsi Klaipėdos aukštojoje Jūreivystės mokykloje. Mokiniai turėjo galimybę pakalbinti besimokančius jūrinių profesijų studentus, dėstytojus, laivo kapitonus, pamatyti mokymo centrus. Jūrinių profesijų studentai papasakojo kuo ypatingos laivo laivavedžio, mechaniko, elektromechaniko, laivo agento, jūrų transporto logistikos, krovinių ekspeditoriaus profesijos.

2018-11-13 Skaityti plačiau

Muzikos olimpiada „Muzika kitaip – 2018“

Lapkričio 8 d. mūsų progimnazijos 4 c klasės mokinės Viltė Daukantaitė, Atėnė Anužytė, Gustė Rusteikaitė ir Eva Stanislauskaitė dalyvavo respublikinėje muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip – 2018“. Mergaites ruošė muzikos mokytoja Raimonda Milašienė. Tarp 60-ties dalyvių mūsų šaunuolės užėmė 2-3 vietas. Tai puikus mokytojos ir jos mokinių pasiekimas.

2018-11-12 Skaityti plačiau

Rudenėlis dovanoja...

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja ne tik pilnas kraites rudens gėrybių, bet ir daug nuostabių spalvotų akimirkų – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis krenta, šnara, čeža...
Trapus šis grožis – savaitė, kita ir rudens spalvų simfonija baigsis… o taip norėtųsi, kad tai tęstųsi kuo ilgiau, todėl ir surengėme karpinių, kuriuose atsispindi rudens grožis, parodėlę.
Kviečiame apsilankyti 1-4 klasių mokinių karpinių parodoje.
Tegu rudenėlis dovanoja Jums jaukias akimirkas...

2018-11-07 Skaityti plačiau

„Lašelis šilumos mažajam draugui“

Jau ketvirti metai iš eilės, kiekvieną spalį, priešmokyklinės grupės vaikai organizuoja akciją „Lašelis šilumos mažajam draugui“.
Šios akcijos tikslas ugdyti mažose vaikų širdelėse užuojautos bei gailesčio jausmą beglobiams gyvūnams.
Akcijos metu surinktas maistas yra paaukojamas gyvūnų prieglaudai „Būk mano draugas“.
Prie šios puikios akcijos prisidėjo ir vyresnių klasių mokiniai.
Nuoširdžiai dėkojame 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 7c, 8c, 8b klasių mokiniams. AČIŪ.

2018-11-06 Skaityti plačiau

Siaubo vakaronė

Pradedant rudens atostogas 6b ir 8a klasės mokiniai nestigo vietoje. Savaitę prieš atostogas minėtieji mokiniai buvo užsiėmę siaubo vakaronės paruošiamaisiais darbais.
6b (E. Enzinaitė) ir 8a (A. Kontautienė) auklėtojos džiaugėsi mokinių iniciatyva organizuoti savo klasėse "Helloween'o" vakarėlį. Mokiniai ruošėsi renginiui, kūrė klausimus, galvojo žaidimus, rūpinosi prizais. Taip pat buvo kuriamos dekoracijos, puošiami kabinetai. 8a klasės mokiniai, atitinkančia tema, surežisavo spektakliukus. Taip pat vyresnieji mokiniai padėjo išrinkti nugalėtojus 6b klasės baisiausios kaukės konkurse. Nugalėtojais tapo Roberta ir Armandas.

2018-11-03 Skaityti plačiau

Pirmoji olimpinė savaitė

Fizinis aktyvumas - tai sveiko ir laimingo gyvenimo pagrindas, todėl nuolat judėti turi tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tačiau 2018 m. Eurobarometro duomenimis, Lietuvos gyventojų fizinis aktyvumas mažėja, žmonės yra įpratę sėdėti ir tampa nejudrūs, o tai kenkia kiekvieno fizinei ir psichinei sveikatai.
Fizinis aktyvumas ir sportas vaikams ypač svarbus. Pirmiausia tai - sveikatinimo ir fizinio ugdymo priemonė, tačiau ir ne mažiau svarbus įrankis ugdyti žmogaus vertybes, formuoti charakterį ir pasitikėjimą savimi.

2018-11-02 Skaityti plačiau

Miesto matematikos konkursas „Piešiame taškeliais“

Š.m. spalio 24 d. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos m. 7-ų klasių matematikos konkursas „Piešiame taškeliais“. Jame dalyvavo Sendvario, „Smeltės“, „Vyturio“, S.Dacho ir Gedminų progimnazijų mokinių komandos. Šiame konkurse mūsų progimnazijos komanda užėmė garbingą II vietą. Sveikiname ir dėkojame 7c klasės komandos nariams: Evelinai Gailiūtei, Aisčiui Morkūnui, Lukui Stankui, Henrikui Šachmanovui ir Arnui Veniui. Jūs šaunuoliai!

2018-10-27 Skaityti plačiau

1a klasės pažintis su mokyklos biblioteka

Spalio 25 d. 1a klasės mokiniai pirmą kartą apsilankė mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Vestina Nemčiauskienė vaikams papasakojo apie tai, kas yra biblioteka, kokios knygų išdavimo ir elgesio bibliotekoje taisyklės, kaip sudėtos knygelės vaikams ir ką bibliotekoje veikia bibliotekininkė.
Vaikai sužinojo, kiek bibliotekoje yra knygų, pamatė storiausią ir didžiausią bei pačią mažiausią knygą, taip pat net iš molio nulipdytą knygelę!

2018-10-27 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)