Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Meno kolektyvų Kalėdinis koncertas

Mokyklos meno kolektyvai ir muzikos mokytojos Asta, Rūta, Raimonda sveikina su artėjančiom šventėm ir kviečia į šventinį koncertą „Ant balto debesėlio".

2021-12-20 Skaityti plačiau

„Smeltužės

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ (vadovė R.Milašienė) šventinė programa „Ir atvažiuoja šventa Kalėda“ mokyklos bendruomenei. Džiugių ir gražių švenčių!

2021-12-19 Skaityti plačiau

Prevencinis mėnuo

Lapkričio ir gruodžio mėnesį vykdomose prevencijos veiklose „Mano klasė – saugi ir draugiška tvirtovė” mokiniai buvo skatinami draugiškai bendrauti, bendradarbiauti ir rūpintis savo ir kitų fizine bei psichikos sveikata. Progimnazijos kabinetų durys pasipuošė išmintingomis, originaliomis, gražiomis tvirtovėmis, į kurias kiekvienas progimnazijos mokinys idėjo savo ketinimus, orientuotus į rūpestį. Mokiniai gaudavo netikėtą laišką, kuris įtraukė į žaidimą, skatino pakelti nuotaiką sau ir kitiems.

2021-12-19 Skaityti plačiau

Geros savijautos programa

„Smeltės” progimnazijos mokiniai jau dalyvavo geros savijautos programose, kurių tikslas - mažinti nuotolinio mokymo pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai. Pasirinktomis programomis buvo siekiama gerinti mokinių emocinę būklę ir sukurti kuo palankesnes sąlygas patirti mokymosi sėkmę.
Spalio 29-ąją 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Funkcinio judėjimo centro” programoje  „Nusiraminimo ir streso įveikos technikos”, kurioje sužinojo daug naudingų dalykų, išmoko atsipalaidavimo būdų.

2021-12-19 Skaityti plačiau

Pamoka kitaip

Gruodžio 17d. mūsų progimnazijoje lankėsi Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto lektorė Marta Karaliutė. Ji 5a, 5g ir 6g klasės mokiniams pravedė matematikos pamoką kitaip - „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Pamokos tema „Platoninės figūros“. Mokiniai susipažino su dar negirdėtomis sąvokomis ir erdvinėmis figūromis. Pabaigoje atsakė į viktorinos klausimus. Prizines vietas užėmę mokiniai buvo apdovanoti Klaipėdos universiteto simboliniais prizais. Vaikai džiaugėsi puikia pamoka ir nauja patirtimi.

2021-12-18 Skaityti plačiau

Adventinė vakaronė

Folklorinio ansamblio „Smeltužė“ vaikai gruodžio 16 d. rinkosi į Adventinę vakaronę, kurioje ne tik prisiminė šio laikotarpio tradicijas, papročius, bet ir smagiai praleido laiką žaisdami įvairius adventui tinkančius žaidimus, mindami mįsles.

2021-12-17 Skaityti plačiau

Paroda „Kalėdų eglutė“

Nuo gruodžio 15d. progimnazijos I aukšto foje vyksta 5-7 klasių integruota IT, matematikos ir dailės dalykų mokinių darbų paroda „Kalėdų eglutė“. Mokinių darbai atlikti naudojant geometrines figūras, skaičius, fraktalus.

2021-12-17 Skaityti plačiau

Kaip paprastas popierius virsta stebuklu

Lapkričio 16d. Priešmokyklinės grupės mokiniai dalyvavo Mokinių saviraiškos centro organizuojamoje parodoje "Stebuklingas popierius", kuri vyko l.Kanto Pempininkų bibliotekoje.
Su mokytoja Rasa lankstė peliukus - "Stebuklingas peliukų pasaulis", su mokytoja Gražina - sraiges " Sraigių karalystė".
Mokiniai labai džiaugėsi patys išvydę savo darbelius parodoje ir buvo apdovanoti diplomais.
Paprastas popierius gali virsti stebuklu!

2021-12-17 Skaityti plačiau

Sveika, balta žiemuže...

Šaltasis metų sezonas – žiema – dažnam asocijuojasi su niūrumu, trumpa diena ir ilgais tamsiais vakarais. Tačiau žiema gali būti ir nuostabi – pilna balto sniego švytėjimo, akį traukianti pusnimis nuklotais kraštovaizdžiais, o taip pat ir žiemiškomis pramogomis, kvepianti kalėdiniu pyragu ir imbieriniais sausainiais.
Dekoratyvinių karpinių būrelio „Karpinukas“ 1-4 klasių mokiniai kviečia aplankyti virtualią parodą „Sveika, balta žiemuže...“.

2021-12-16 Skaityti plačiau

Pasidabinusi progimnazija

„Smeltė“ progimnazija šv. Kalėdas pasitinka pasidabinusi! Mokyklos mokiniai ir mokytojai ilgas valandas karpė, klijavo ir puošė... Šių metų puošybos tema – „Senoji Klaipėda“ skirta artėjančiam 770-ajam Mūsų miesto jubiliejui.

2021-12-15 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)