Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Projektas

Norime prisiminti vasarą ir pasidžiaugti, jog 6a klasės mokiniai („SuperS“ komanda) buvo labai aktyvūs ir dalyvavo visuose vasaros „Sveikata visus metus“ iššūkiuose.
Taip pat džiaugiamės, jog visi 3 įveikti vasaros iššūkiai buvo atrinkti tarp geriausiųjų darbų.

2021-11-03 Skaityti plačiau

Dėmesio!

Informuojame, kad 1-8 kl. mokiniams rudens atostogos prasideda 2021-11-03 ir baigiasi 2021-11-09.

2021-11-02 Skaityti plačiau

Klimato kaitos savaitės

Spalio pabaigoje mokykloje vyko Klimato kaitos savaitės veiklos. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Klimato kaitos moksleivių protmūšyje, kūrė Minčių žemėlapius ir diskutavo, kaip gali prisidėti prie taršos mažinimo.

2021-10-28 Skaityti plačiau

XIII-asis vaikų ir jaunimo dainos festivalis „Ir vėl vakaras…”

Šiais metais XIII-asis vaikų ir jaunimo dainos festivalis „Ir vėl vakaras…”, skirtas maestro Vytauto Kernagio atminimui, buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Džiaugiamės, kad dalyvaujančių festivalyje nemažėja, bet gaila, kad kai kuriems dalyviams dalyvauti sutrukdė liga.

2021-10-26 Skaityti plačiau

Konstitucijos egzaminas

5g klasės mokiniai spalio 25 dieną savo jėgas išbandė Konstitucijos egzamine.


2021-10-25 Skaityti plačiau

Rudens takeliu

Priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai nuo rugsėjo pradžios labai stebėjo gamtą, jos reiškinius, stebėjo medžius, lapus, sodo gėrybes, jų dydį, formas, spalvas.
Pamokėlių metu mokėsi išgauti įvairias išvestinias spalvas, piešti rudens stebėtą gamtą.
Visi džiaugėmės savo darbeliais!

2021-10-11 Skaityti plačiau

Spalio 10-oji - pasaulinė psichikos sveikatos diena

Kaip ir kasmet, pasitinkant Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, raginame ieškoti būdų, kaip pasirūpinti savimi.
Neleiskime neigiamoms emocijoms, stresui užvaldyti mūsų. Mokykimės atpažinti savo jausmus, emocines būsenas. Venkime daryti dalykus, kurie pakenktų mūsų psichinei ir fizinei sveikatai ir sąmoningai rūpinkimės savimi.
Gebėjimas pasirūpinti savo emocine sveikata turi glaudų ryšį su fizine sveikata – atsparumu virusinėms ligoms. Mūsų imunitetas didele dalimi priklauso nuo emocinės būsenos, todėl labai svarbu surasti tinkamus būdus savo emocinei savijautai gerinti.

2021-10-09 Skaityti plačiau

Mokytojų diena progimnazijoje

Išbandydamas naują spalvų paletę, spalis dovanojo mums kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Tai diena, kuri Mokytojui leidžia pajusti savo darbo prasmę, pamąstyti apie tai, koks bus rytojus.
Nuotaikingos, malonių įspūdžių pilnos šventinės dienos mūsų progimnazijos Mokytojams nuo ankstyvo ryto linkėjo aštuntokai. Skambant šventinei muzikai, jie gėlėmis pasitiko visus į mokyklą įžengusius Mokytojus, šildydami jų širdis kupinais dėkingumo sveikinimo žodžiais.

2021-10-06 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)