Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Mokiniai - Mokytojams

Mokytojų dienos proga „Smeltės“ progimnazijos 5-8 klasių mokiniai savo mintis apie mokytojus, jų darbą ir reikšmę išreiškė ant ąžuolo gilių.
Gražios šventės!

2021-10-04 Skaityti plačiau

Edukacinė išvyka

Priešmokyklinės grupės vaikučiai rugsėjo 30 dieną vyko į edukaciją, į Klaipėdos Naująjį turgų.
Ką galima daryti turguje? Pirkti? Parduoti? Mainytis ar derėtis? Kartais ir susitikti...
Vaikai iš pasakojimo sužinojo kokia prekybininko kasdienybė. Iš kur jie gauna prekes? Kokie žmonės dirba turguje, verslininkai ar direktoriai?

2021-10-01 Skaityti plačiau

Džiaugiamės

2021 09 25-26 d Trakuose vyko Tarptautinės „Baltic Cup“ irklavimo varžybos, kuriose Lietuvos jaunučių rinktinės sudėtyje dalyvavo šeši klaipėdiečiai. Du iš jų buvo Smeltės progimnazijos irkluotojai. Tai 8b klasės moksleivis Alberto Fontani ir pavasarį sėkmingai pabaigęs progimnaziją (dabar Aukuro gimnazistas) taip pat 8b klasės auklėtinis Edvinas Jankauskas. Kūno kultūros mokytojo ir irkluotojų komandos trenerio Tado Katlioriaus auklėtiniai keturvietės be vairininko sudėtyje su kitais klaipėdiškiais garbingai atstovavo Lietuvos rinktinę ir iš 10 Baltijos valstybių užėmė garbingą 5-tą vietą. Džiaugiamės saviškių rezultatais.

2021-09-27 Skaityti plačiau

Klaipėdos geležinkelio stotyje

Klasėje mokytis pažinti aplinką yra įdomu, bet greit teorinės žinios užsimiršta. Bet, jei susipažįsti su aplinka praktiškai.... Todėl 3c klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos geležinkelio stotyje. Ieškojo, kokiais patogumais gali pasinaudoti laukiantieji traukinio. Skaičiavo peronus. Atskyrė traukinio lokomotyvą nuo vagonų. Apžiūrėjo garvežį. Smagi ir naudinga trumpa pažintis su geležinkelio stotimi.

2021-09-24 Skaityti plačiau

Patiriminė veikla ,,Rudens spalvos

Priešmokykliniame amžiuje vaikai sunkiai išlaiko bei sukaupia dėmesį. Eksperimentai puiki priemonė lavinti pojūčius: regėjimą, klausą ir išmokti išlaikyti dėmesį.
„Delfinuk“ grupės vaikučiai tyrinėdami atrado daug naujų dalykų, kaip spalvos geba žaisti tarpusavyje.

2021-09-24 Skaityti plačiau

Europos kalbų diena „Kalbų laiptai“

Tradiciškai kiekvienais metais rugsėjo mėnesį ,,Smeltės” progimnazijoje yra minima Europos kalbų diena. Tad ir šiais metais rugsėjo 22d. mūsų mokykloje vyko renginys ,,Kalbų laiptai”, skirtas šiai ypatingai dienai paminėti.
2-4 klasių mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojų I. Piekienės ir L. Malukienės, buvo supažindinti su Europos kalbų įvairove, jų vartojimo papročiais ir tradicijomis. Taip pat mažieji turėjo galimybę patyrinėti Europos šalių vėliavas ir pasidaryti įvairiaspalves emblemas.

2021-09-23 Skaityti plačiau

Rudeniu kvepiantis arbatos puodelis Mokytojai

Priešmokyklinukai, kartu su tėveliais, pasitelkdami fantaziją, meninius gebėjimus, įvairias išraiškos priemones, gamtinę medžiagą, kūrė puodelį, kvepiantį rudeniu. Visi ieškojo netradicinių atlikimo technikų dėliojant aplink puodelį. Stengiamės puoselėti šeimų aktyvumą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

2021-09-22 Skaityti plačiau

Sveikiname!

Prieš kelias dienas pagaliau sulaukėme, piešinių konkurso „Sukurkime Lietuvos pasieniečiams talismaną“ prizo!
Klaipėdos Smeltės progimnazijos penktokė Elada Jurgelionytė (mokyt. Žaneta Slankauskienė) pagrindinėje (5–8 kl.) grupėje užėmė III prizinę vietą! Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės vyresnioji specialistė Vesta Flick atvyko į mūsų mokyklą iškilmingai jo įteikti.

2021-09-21 Skaityti plačiau

Išvyka į Kuršių neriją

3a ir 3b klasės mokiniai su savo mokytojomis Gražina ir Rita smagiai keliavo  po Kuršių neriją. Tai buvo puiki diena ne tik pasikalbėti ir pasidalinti vasaros įspūdžiais, bet ir įgyti naujų žinių bei patirti nuotykių.

2021-09-16 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)