Klaipėdos „Smeltės” progimnazija smeltesm@gmail.com Tel. (8-46) 345832

Konkursas „Kalbos labirintai“

Š.m. kovo 21 dieną mūsų mokykloje vykos Klaipėdos miesto II ir III klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „Kalbos labirintai“. Aktų salėje susirinkusius mokinius ir juos konkursui paruošusias mokytojas pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Kantautienė. Ji įteikė mokiniams diplomus už dalyvavimą konkurse, taip pat po prisiminimo dovanėlę. Mokinius padrąsino ir jiems palinkėjo sėkmės mokyklos pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė ir konkurso vertinimo komisijos pirmininkė Rita Širokich. Po oficialiosios dalies mokiniai skubėjo į klases, kur ir atliko jiems skirtas užduotis. O po atliktų darbų beliko laukti rezultatų.

2018-04-15 Skaityti plačiau

Pajudėkim šokio ritmu - Zumba

„Smeltės“ progimnazijos mokiniai, pailsėję, paatostogavę susirinko mokytis ir kaupti naujų žinių, tačiau nepamiršo ir balandžio 7d. minimos pasaulinės sveikatos dienos.
Balandžio 9 dieną skambant lotynų muzikos garsams, į „Smeltę“ ZUMBOS žingsneliu atskubėjo trenerė Sigita Laurinaitienė, kurią pakvietė progimnazijos visuomenės sveikatos specialistė S. Lukienė, trenerę šiltai priėmė „Judriausios klasės“ konkurso dalyviai – 5b klasė, jų auklėtoja E. Enzinaitė ir kūno kultūros mokytoja R. Baraišienė.

2018-04-14 Skaityti plačiau

Projektas „Mano svajonių pilis“

Kovo 26d. surengtoje parodoje pristatytas 5 klasių mokinių integruotas matematikos ir informacinių technologijų projektas „Mano svajonių pilis“. Projekto tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, gilinti mokinių kompiuterinio raštingumo žinias, formuoti geometrinių figūrų matavimo ir figūrų plotų skaičiavimo įgūdžius. Džiaugiamė gražiais mokinių darbais. Projektą organizavo matematikos ir informacinių technologijų mokytojos R.Skolovė, L.Stonkienė.

2018-04-12 Skaityti plačiau

Atvelykis

Mokyklos folklorinis ansamblis „Smeltužė" 2018-04-08 smagiai šventė Atvelykį. Vaikai ne tik žaidė įvairius žaidimus, darė lėles, rideno kiaušinius, šoko, bet Oresta, Gustė, Atėnė gavo apdovanojimus už gražiai pasakytus lalauninkų tekstus. Orestos dažytas margutis laimėjo gražiausio margučio nominaciją.

2018-04-09 Skaityti plačiau

Matematinė popietė

Kovo 29 dieną mūsų progimnazijos 5 klasių mokiniai dalyvavo smagioje matematinėje popietėje „Mąstyk, skaičiuok ir būk pirmas!”. Visą savaitę keturios komandos, jų kapitonai ir sirgaliai kruopščiai ruošėsi renginiui: kūrė savo komandos pavadinimus, emblemas, linksmus eiliuotus prisistatymus bei plakatus. Matematines kovas vedė 7a klasės mokiniai Kristė ir Jonas, kurie kvietė į matematiką pažvelgti kitu kampu – įdomiai ir linksmai. Komandoms teko nemažai išbandymų: reikėjo būti budriems, prisiminti taisykles, greitai logiškai mąstyti ir bendradarbiauti. Visos komandos buvo aktyvios, sportiškos ir labai kūrybingos. Nugalėtoja tapo komanda „Magiškasis kvadratas“ (5b). II vietą užėmė „Pliusiukai“ (5a), III vietą„Skrituliukai“ (5a), IV vietą„Auksinis trikampis“ (5b).

2018-04-08 Skaityti plačiau

Matematikos konkursas „Mokomės žaisdami“

2018-03-29 „Versmės“ progimnazijoje vyko šeštų klasių matematikos konkursas „Mokomės žaisdami“, kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos šeštokų komanda. Mokiniai žaidimų forma atliko įvairias matematines užduotis, pasitikrino reakcijos greitį, rungėsi kapitonų mūšyje ir įsivertino savo žinias. Dėkoju dalyviams: Augustinui Bičkaičiui, 6a kl., Lukui Stankui, Martynui Macevičiui, Aisčiui Morkųnui ir Henrikui Šachmanovui 6c kl.

2018-04-02 Skaityti plačiau

Būsimų pirmokų tėveliams/globėjams

Informuojame, kad prašymai mokytis „Smeltės“ progimnazijoje 2018-2019 m.m. priimami nuo vasario 19 d. 8 val. mokyklos raštinėje.
Svarbu: visi prašymai atsiųsti registruotais laiškais iki vasario 19 d. bus įregistruoti pirmumo tvarka (pagal laiško išsiuntimo datą). Pasiteirauti galima telefonu 846 345832

2018-03-31 Skaityti plačiau

Duoninė varnelė

Kovo 26 d. 3c klasės mokiniai svečiavosi Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centre. Etnokultūros ekspozicijoje „Saulės ratu“ vaikai susipažino ir pačiupinėjo senovinius įrankius, suvaidino pasaką „Kaip vilkas užsimanė duonos išsikepti“. Suskaičiavo, kad nuo grūdo iki duonelės reikia atlikti net 10 darbų, kurie trunka visą vasarą. Žemaitė duonkepė Vida supažindino mokinius su senoviniais duonos kepimo papročiais ir tradicijomis. Tik tada vaikų delniukuose iš ruginės tešlos kamuoliuko ėmė formuotis Velykinė duoninė varnelė. Tikimės, kad ji sulauks Šv.Velykų šventės.

2018-03-28 Skaityti plačiau

Priešmokyklinės grupės projektas „Happy Easter“

„Smeltės“ progimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo tarptautiniame anglų kalbos projekte „Happy Easter“, kurio tikslas – supažindinti mažuosius ir jų tėvelius su tarptautinių projektų naujove, skatinti atvirumą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir draugiškumą su kitos šalies vaikas - vaikų darželiu iš Lenkijos „Wadowice“ ir grupės auklėtoja Bernadetta. Projekto mažieji dalyviai atsakingai darė velykines atvirutes. Savo darbais bendradarbiaujančios mokyklos/darželis pasidalino vieni su kitais. Mažieji labai laukė draugų sveikinimų iš užsienio.

2018-03-27 Skaityti plačiau

Instrumentinės muzikos festivalis „Tik kurdamas esi gražus

Lietuvių kompozitorių instrumentinės muzikos festivalyje 2018-03-21 „Tik kurdamas esi gražus“ puikiai pasirodė, pagyrimų sulaukė ir buvo apdovanoti Garbės raštu, bei dovanomis folklorinio ansamblio „Smeltužė“ instrumentinė grupė: Beatričė, Vytautė, Ugnė, Monika, Amelija, Edvinas, Evaldas, Eimantas.

2018-03-27 Skaityti plačiau

Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. (Liaudies išmintis)